علاج مشکلات اقتصادی در گرو تحقق اقتصاد مقاومتی است

آیت‌الله نورالله طبرسی

برخورد با دریافت‌کنندگان حقوق میلیونی امر‌به‌معروف‌ و نهی‌ازمنکر است

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به دریافت حقوق های دهها میلیونی گفت: برخورد با این مسائل وظیفه قانون امر به معروف‌ ونهی از منکر بوده و یکی از کارکردهای قانون برخورد با حقوق‌های نجومی است.

به گزارش خبرگزاری فارس آیت‌الله نورالله طبرسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: باید قانون امر به معروف‌ ونهی از منکر در کشور اجرایی شود تا کسی نتواند ۷۸ میلیون تومان در ماه دریافتی داشته باشد.

وی ادامه داد: در صورتی‌که اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر از بالا آغاز شود شاهد مشکلاتی از این قبیل در جامعه نیستیم.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تأکید بر اینکه قانون امر به معروف‌ ونهی از منکر باید در ادارات اعمال شود، اضافه کرد: پارتی‌بازی‌ها در ابتدا باید از بالادستی‌ها حذف شود و قانون‌گذاری برای همه افراد جامعه یکسان باشد.

آیت الله طبرسی با اشاره به دریافت حقوق های دهها میلیونی گفت: برخورد با این مسائل وظیفه قانون امر به معروف‌ ونهی از منکر بوده و یکی از کارکردهای قانون برخورد با حقوق‌های نجومی است.

وی خاطرنشان کرد: تأکید ما این است در رفع ناهنجاری‌ها باید از تبلیغ، هدایت و ارشاد بهره گرفت.

امام جمعه ساری در پایان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به مردم است، گفت: مسئولان باید نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشند و اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی به‌ صورت جدی در اولویت امور قرار گیرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

احیای امربه معروف و نهی ازمنکر نیازمند عزم همه دستگاههاست

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.