بازدید از پژوهشکده امر به معروف قم

حجت الاسلام و المسلمین زرگر در بازدید از پژوهشکده امر به معروف قم:

پیشرفت امور مطلوب است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت امور، نسبت به ارائه محتوای مناسب کودکان در فضای مجازی تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر، در آستانه میلاد امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) صبح امروز مورخ ۹۵/۲/۳۰ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از پژوهشکده بازدید نمود. در این برنامه گزارشی از روند پیشرفت دانشنامه امر به معروف و نهی از منکر، سایت  جدید پژوهشکده– که به زودی در اختیار عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت – همچنین موضوع انتقال اطلاعات به سایت جدید ارائه شد.

این سایت که حاصل تلاش گروهی از محققان علوم اسلامی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر و بخش فنی آن است «فرهنگسرای معروف» نامیده شده و شامل بخش های ذیل است:

۱-ویکی معروف با دوهزار و پانصد مقاله در زمینه مصادیق امر به معروف و نهی از منکر

۲-کتابخانه مفاهیم معروف و منکر

۳-کتابخانه مصادیق معروف و منکر

۴-دانشنامه امر به معروف و نهی از منکر

۵-پرسش و پاسخ امر به معروف و نهی از منکر

۶-بوستان با شش زیر مجموعه: گلشن وحی/ گلشن حدیث/ گلشن احکام/ گلشن حکمت/ گلشن پیام/ گلشن پیامک

۷-اخبار امر به معروف و نهی از منکر از اقصی نقاط کشور شامل خبرها، همایش ها، معرفی کتب امر به معروف، کلاس ها و دوره های آموزشی و…

۸-چند رسانه ای

۹-کودک

۱۰-محصولات فرهنگی

در این دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت امور، نسبت به ارائه محتوای مناسب کودکان در فضای مجازی تأکید کرد.

نیروهای فرهنگی اعم از محققان، استادان، معلمان، مبلغان و علاقمندان به مقوله امر به معروف و نهی از منکر، می توانند با مراجعه به این سایت، از مجموعه ای ارزشمند شامل متون علمی و اطلاعات صوتی و تصویری مرتبط با این حوزه، بهره مند شوند.


همچنین ببینید

نزدیک به 5000 نیروی طلایه‌دار آموزش دیده داریم

نزدیک به ۵۰۰۰ نیروی طلایه‌دار آموزش دیده داریم

  به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین معرفت دبیر ستاد امر به معروف و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.