جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی مصداق امر به معروف است جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی مصداق امر به معروف است

عباس قائد رحمت:

جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی مصداق امر به معروف است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم:این اقدام مصداق کامل امر به معروف و نهی از منکر است و دولت با اختیاراتی که دارد باید از این حرکت پشتیبانی کند. دولت باید آگاهی مردم را بیشتر کند تا جامعه بیشتر از این، دچار انحراف نشود.

 

به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز عباس قائد رحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی درباره تهدیدها و فرصت های موجود در فضای مجازی بیان کرد: فضای مجازی هم می تواند برای ما فرصت باشد و هم میتواند یک تهدید بزرگ باشد،اگر به درستی از آن استفاده کنیم می تواند به رشد و شکوفایی کشور کمک کند، نباید خودمان را محدود کنیم، نباید این فرصت های ویژه را از دست بدهیم باید از این فضا استفاده صحیح کرد اما چون بحث تقدم و تاخر فرهنگی مطرح است، یعنی تکنولوژی وارد کشور شده است ولی فرهنگ استفاده از آن را بلد نیستیم تا زمانی که فرهنگ استفاده از این تکنولوژی را نیاموزیم همین تکنولوژی می تواند مورد سوء استفاده قرار بگیرد و خطر آفرین باشد و اطلاعات نادرست به جوانان بدهد و باعث انحراف جامعه شود.

وی افزود: دستگاه ها و دولت تکلیف خودشان را دارند که چه اقداماتی انجام بدهند که هم این فضا از بین نرود و هم بسته نشود و هم اینکه مورد سوء استفاده قرار نگیرد و باید طوری اقدام کند که فساد در فضای مجازی ترویج داده نشود که کمابیش دولت به کمک قوه قضاییه این کار را انجام می دهد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مجموعه نظام تکالیف خود را دارد و مردم هم تکالیف خود را دارند به عقیده بنده تشکیل جبهه مبارزه با فساد در فضای مجازی مصداق فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.
لینک خبر


همچنین ببینید

یکی از راههای حفظ ارزشها در جامعه احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف حجت الاسلام حسن شیبک، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.