دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گچساران

ماه رمضان فرصتی طلایی برای تبلیغ امربه معروف ونهی ازمنکر است

بهمن ایمانی فرد با اشاره به اینکه ماه رمضان فرصتی طلایی برای تبلیغ امر به معروف و نهی از منکر است گفت: باید کوشش شود که در این ماه به جوانان آگاهی های لازم در مورد مسائل از قبیل وحدت، محبت، دوستی، خدمت به پدر و مادر، برگزار کردن نمازهای پنج گانه، زکات و غیره داده شود.

به گزارش خبرگزار بسیج بهمن ایمانی‌فرد در جلسه شورای امر به معروف استان اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه‌ای همگانی بوده و این امر یک تکلیف الهی است.

وی با تأکید بر لزوم تشکیل کارگاه‌های مختلف آموزشی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه‌ای الهی و مقدس بوده و تشکیل کارگاه‌های آموزشی گامی مهم در راستای تببین این فریضه دینی است.

ایمانی فرد با اشاره به اینکه ماه رمضان فرصتی طلایی برای تبلیغ امر به معروف و نهی از منکر است گفت: باید کوشش شود که در این ماه به جوانان آگاهی های لازم در مورد مسائل از قبیل  وحدت، محبت، دوستی، خدمت به پدر و مادر، برگزار کردن نمازهای پنج گانه، زکات و غیره داده شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گچساران، توانمندسازی آمران به معروف و ناهیان از منکر را از اهداف تشکیل کارگاه‌های آموزشی عنوان کرد و افزود: طی ماه رمضان تذکر لسانی گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در گچساران انجام می‌شود.

ایمانی‌فرد خاطرنشان کرد: طی سال‌های گذشته با انجام تذکرات لازم با کاهش دو منکر روزه‌خواری و بدحجابی در گچساران روبه‌رو شدیم که امسال نیز این روند برای کسب نتایج مطلوب‌تر در دستور کار ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گچساران قرار گرفته است.

لینک خبر


همچنین ببینید

ضرورت توجه به امر به معروف و نهی از منکر درباره مسئولان

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف، محمدعلی تبرایی، دبیر اجرایی خانه احزاب در گفت‌وگو با خبرنگار  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.