اولویت ستاد کردستان در ماه رمضان تذکر لسانی و پیشگیری از روزه‌خواری است

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:

مشارکت مردم در ترویج معروفات در جامعه ضروری است

محمود الله مرادی بیان کرد: انقلاب اسلامی انقلابی بر پایه حمایت های مردمی است و از این رو مشارکت مردم در ترویج آموزه های دینی امری ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود الله مرادی ظهر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی انقلابی بر پایه حمایت های مردمی است و از این رو مشارکت مردم در ترویج آموزه های دینی امری واجب است.

این مقام مسئول بیان کرد: ماموریت ستاد امر به معروف و نهی از منکر تلاش در راستای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.

الله مرادی یادآور شد: همچنین تلاش در راستای کاهش معضلات اجتماعی و ترویج آموزه های دینی از دیگر تلاش های این نهاد در سطح جامعه و ترویج آن به خصوص در بین جوانان است.

وی ادامه داد: در حال حاضر دشمن با توجه به این مطلب که همیشه در جنگ نرم و جنگ نظامی از ملت ایران شکست خورده است به دنبال ضربه زدن به اعتقادات مردم و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به همین دلیل ما باید هوشیاری و آمادگی لازم را در این زمینه داشته باشیم.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: دشمن برای رسیدن به هدف خود با شبیخون فرهنگی وارد عرصه شده است چرا که راه ما، راه امام (ره)، راه انقلاب و مبارزه با فساد و منکرات است.

الله مرادی اظهار داشت: دشمن این راه و اهداف ملت ایران را سدی محکم در برابر ترویج دسیسه ها و توطئه های خود می داند و از این رو با شبیخون فرهنگی به دنبال نابودی آن در بین جوانان و آحاد جامعه است.

وی افزود: امروز به عنوان یک مسلمان وظیفه داریم که جوانان را در برابر شیطنت ها و توطئه های دشمنان آگاه کنیم و از آنها که سرمایه های کشور هستند، محافظت کنیم.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بیان کرد: دشمن به دنبال نابودی اعتقادات و آرمان های مردم و جوانان است و به دنبال آن است که با بحث های انحرافی جوانان را از رشد، تعالی و شکوفایی بازدارد.

الله مرادی یادآور شد: در این راستا ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دنبال ترویج معروفات و ترویج آموزه های دینی در بین جوانان است چرا که آگاه سازی جوانان خود مانع از ترویج منکرات می شود.

وی ادامه داد: همچنین پژوهش در خصوص آسیب های اجتماعی رایج در جامعه به تناسب فرهنگ بومی هر منطقه و شهر نیز از دیگر اقدامات موثر این ستاد در راستای مقابله با توطئه دشمنان است.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در پایان بیان کرد: انتظار می رود مردم ستاد را یاری کنند و این مسئولیت اجتماعی را در خصوص ترویج معروفات به عهده بگیرند و فضای جامعه را به سمت معنویت سوق دهند.

لینک خبر


همچنین ببینید

برگزاری هشتمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فر هنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.