تبدیل جامعه اسلامی به محیطی سازنده با عمل به امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد

تبدیل جامعه اسلامی به محیطی سازنده با عمل به امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر

سرهنگ حسن مرادی گفت: اگر فریضه امر به معروف و نهی از منکر به صورت صحیح و کامل عمل شود جامعه اسلامی به محیطی سازنده تبدیل می شود.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از اسدآباد، سرهنگ حسن مرادی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اسدآباد ضمن تقدیر از اهتمام و همدلی مسؤولین در خصوص برگزاری مراسم عفاف و حجاب پرداخت و اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر در بین فرائض دینی از اولویت و اهمیت خاصی برخوردار است و به عنوان زمینه‌ساز تحقق محیط مناسب و عمل به دیگر واجبات شده و زیربنای حرکات اجتماعی نظام است.

وی افزود: اگر این فریضه به صورت صحیح و کامل عمل شود جامعه اسلامی به محیطی سازنده تبدیل می شود که در واقع امر به معروف و نهی از منکر به بزرگترین معروف ها امر و نهی از منکر بزرگترین منکرها نهی می‌کند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اسدآباد نیز در این جلسه با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم در خصوص امر به معروف و نهی از منکر گفت: خداوند بزرگترین آمر به معروف و ناهی از منکر است.

حجت الاسلام سیدموسی حسینی‌مجد با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی منکر در جامعه افزود: همه مسئولین باید دغدغه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه داشته باشند که جامعه خوبی و محیط مناسبی در شأن مردم ایجاد شود.

وی از مسؤولین خواست اهتمام ویژه نسبت به فریضه امر به معروف و نهی از منکر داشته باشند و در جلسات به صورت منظم شرکت کنند.

لینک خبر


همچنین ببینید

حفظ نظام اسلامی بزرگترین معروف امروز است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح سه‌شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.