امر به معروف و نهي از منکر با قرائت واحد از مساجد شروع شود

جانشين فرماندهي انتظامي استان قم

امر به معروف و نهی از منکر با قرائت واحد از مساجد شروع شود

سرهنگ حمیدرضا اسدي با اشاره به اينکه امر به معروف و نهي از منکر چيزي جز اينکه مردم پليس خودشان باشند نيست، تصريح کرد: فريضه امر به معروف و نهي از منکر بايد با يک قرائت واحد از مساجد آغاز و اين فرهنگ از ابتداي اسلام در پيکره جامعه علوي ساري و جاري بوده است.

به گزارش قم نیوز، سرهنگ”حمید رضا اسدی” در جلسه شورای معتمد پلیس، با اشاره به شرح وظایف نیروی انتظامی، از پلیس به عنوان نیرویی جامعه محور نام برد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: پلیس جامعه محور در جهت رویش جامعه حرکت می کند.

وی با بیان اینکه پلیس به عنوان یک نیروی ارزشی بر اساس ارزش های اسلامی اجرای مأموریت می کند، تاکید کرد: نیروی مردمی در خدمت مردم است.

وی تاکید کرد: پلیس با رویکرد جامعه محوری نسبت به پیش بینی، پیگیری و پیشگیری در رابطه با معضلات و آسیب های اجتماعی که امنیت پایدار را به دنبال داشته باشد حرکت می کند.

این مقام مسؤول با بیان اینکه در مواردی که باید پلیس میدانی عمل کند برای ایجاد نظم امنیت حضور خواهد داشت، به حضور اجتماعی پلیس در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

سرهنگ اسدی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر چیزی جز اینکه مردم پلیس خودشان باشند نیست، تصریح کرد: فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید با یک قرائت واحد از مساجد آغاز و این فرهنگ از ابتدای اسلام در پیکره جامعه علوی ساری و جاری بوده است.

لینک خبر


همچنین ببینید

نهی از منکر در سیره حضرت زهرا سلام الله علیها

قرآن کریم عمل به دو اصل حیاتی امر به معروف و نهی از منکر را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.