ضابطان قضایی مکلف‌اند با جرایم مشهود برخورد کنند

رئیس دفتر ستاد امر به معروف نهی از منکر استان کرمانشاه،

تلاش شوراهای طلایه داران برای احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

حشمت درویش پور گفت: شوراهای طلایه داران باید راهکار هایی برای احیای معروفات و ریشه کنی منکرات ارائه کنند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، حشمت درویش پور رئیس دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه ظهر امروز (۲۵مرداد) در جمع فرماندهان و معاونان نظامی و انتظامی کرمانشاه، اظهار کرد: شوراهایی با عنوان طلایه داران در سازمان های نظامی و انتظامی برای توسعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است.

وی با اشاره به ارسال گزارشات شوراهای طلایه داران، عنوان کرد: دو بار در سال گزارشاتی از فعالیت های سازمان ها در جهت توسعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر توسط این شوراها به به ستاد مرکز ارسال می شود.

رئیس دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه اعضای این شوراها فقط وظیفه تذکر زبانی را دارند، یادآور شد: اعضای شوراها نباید با رفتار های ناشایست موجب دل زدگی افراد از دین شوند.

این مقام مسئول با اشاره به تشکیل اتاق فکر توسط اعضای شورا، افزود: این اعضا باید راهکار هایی در راستای ریشه کن کردن منکرات و پُر رنگ کردن نقش معروفات ارائه کنند.

به گفته رئیس دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، اعضای شورای طلایه داران گزارشاتی از اقداماتی همچون برگزاری کلاس های آموزشی ائمه جماعات، تقدیر از فعالان امر به معروف و نهی از منکر و فعالیت های فرهنگی دیگر را به ستاد ارائه می کنند.


همچنین ببینید

امر به معروف از وظایف حکومت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.