ضابطان قضایی مکلف‌اند با جرایم مشهود برخورد کنند

رئیس دفتر ستاد امر به معروف نهی از منکر استان کرمانشاه،

تلاش شوراهای طلایه داران برای احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

حشمت درویش پور گفت: شوراهای طلایه داران باید راهکار هایی برای احیای معروفات و ریشه کنی منکرات ارائه کنند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، حشمت درویش پور رئیس دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه ظهر امروز (۲۵مرداد) در جمع فرماندهان و معاونان نظامی و انتظامی کرمانشاه، اظهار کرد: شوراهایی با عنوان طلایه داران در سازمان های نظامی و انتظامی برای توسعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است.

وی با اشاره به ارسال گزارشات شوراهای طلایه داران، عنوان کرد: دو بار در سال گزارشاتی از فعالیت های سازمان ها در جهت توسعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر توسط این شوراها به به ستاد مرکز ارسال می شود.

رئیس دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه اعضای این شوراها فقط وظیفه تذکر زبانی را دارند، یادآور شد: اعضای شوراها نباید با رفتار های ناشایست موجب دل زدگی افراد از دین شوند.

این مقام مسئول با اشاره به تشکیل اتاق فکر توسط اعضای شورا، افزود: این اعضا باید راهکار هایی در راستای ریشه کن کردن منکرات و پُر رنگ کردن نقش معروفات ارائه کنند.

به گفته رئیس دفتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه، اعضای شورای طلایه داران گزارشاتی از اقداماتی همچون برگزاری کلاس های آموزشی ائمه جماعات، تقدیر از فعالان امر به معروف و نهی از منکر و فعالیت های فرهنگی دیگر را به ستاد ارائه می کنند.


همچنین ببینید

باید فضای امر به معروف و نهی از منکر گسترش یابد‌ و همه به پشتیبانی از قانون و ارزش‌ها به پا خیزیم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.