ضرورت حفظ حرمت ماه رمضان/شئونات اسلامی را رعایت کنیم

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان

امر به معروف راهکار برون‌رفت از معضلات اجتماعی

حجت‌الاسلام غلامرضا شفیعی‌زاده با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر معجزه اسلام است، اظهار کرد: تنها راهکار برون‌رفت از معضلات فرهنگی و اجتماعی پرداختن به امر به معروف و نهی از منکر است و این امر نیاز به اراده و مطالبه عمومی دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام غلامرضا شفیعی‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع مدیران بانک‌های خصوصی، رستوران‌داران، هتل‌داران، تالارداران و موسسه‌های غیر دولتی این شهرستان با اشاره به فعالیت‌ها در دو عرصه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: در عرصه سخت‌افزاری پیشرفت‌های خوب و چشمگیری داشتیم.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با اشاره به مسؤولیت اتحادیه‌ها و اصناف در نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: امام علی (علیه السلام) فرمودند؛ امر به معروف و نهی از منکر مرگی را نزدیک نمی‌کند و رزقی را از بین نمی‌برد.

شفیعی‌زاده به افزایش برکت مال با انجام امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و یادآور شد: امر به معروف و نهی از منکر کمک‌کننده به تقوا است.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر معجزه اسلام است، اظهار کرد: تنها راهکار برون‌رفت از معضلات فرهنگی و اجتماعی پرداختن به امر به معروف و نهی از منکر است و این امر نیاز به اراده و مطالبه عمومی دارد.

امام جمعه موقت رشت از اجرای برنامه‌های مختلف در راستای امر به معروف و نهی از منکر در اصناف گیلان خبر داد و افزود: آموزش‌های تئوری باید تبدیل به رفتار شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف از وظایف حکومت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.