تحقق شعار سال از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است

فرماندار کنگاور شهرستان

تحقق شعار سال از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است

علیرضا ایزدی گفت: تلاش در راستای تحقق شعارهای سال که توسط رهبر انقلاب نامگذاری می شود، از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است.

 

به گزارش ایرنا، علیرضا ایزدی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کنگاور، به مصادیق امربه معروف و نهی ازمنکر اشاره و اظهار کرد: یکی از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر تلاش در راستای احیای فرمایش های مقام معظم رهبری است و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه بارها مورد تاکید ایشان بوده است.

وی با بیان اینکه سبک زندگی ما امروز متزلزل شده است گفت: بایستی با بهره گیری از ظرفیت آموزش و پرورش و تقویت زیربناهای تربیتی، خواسته های مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی ایرانی اسلامی محقق شود.

ایزدی گفت: ارتقاء سطح آگاهی جوانان نسبت به مسایل هویتی و زنده کردن فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی موجب می شود جوانان ما به ایرانی بودن خود بیشتر از گذشته افتخار کنند.

فرماندار کنگاور گفت: پیدایش فرهنگ جدید به دلیل خرده فرهنگ ها و تغییر سبک زندگی ایرانی و اسلامی، اصلی ترین نقطه مورد هدف جنگ نرم است که برای مقابله با آن بایستی هویت فراموش شده جامعه احیا شود.

ایزدی با اشاره به اینکه قرآن باور قلبی و بخش لاینفک زندگی همه ماست و در تمامی صفحات زندگی ما نقش اساسی دارد گفت: ترویج فرهنگ خواندن قرآن و قرآن آموزی و نهج البلاغه در خانواده ها و جوانان و ترویج فرهنگ نماز در مقطع ابتدایی مدارس بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.