امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه ای برای یارگیری، نه یقه گیری

مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا

امر به معروف و نهی ازمنکر عامل پیشرفت جوامع می شود

غفار ملکی در جمع پایوران سپاه غدیر تبریز، گفت: جایگاه امربه معروف و نهی از منکر در اسلام از جایگاه والائی برخوردار است چنانچه رعایت و انجام درست آن، موجب آبادانی و پیشرفت جامعه می شود.

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، غفار ملکی با اشاره به اینکه برخی ها مصداق امر به معروف و نهی از منکر را در رعایت حجاب و نماز می دانند، استفاده درست از بیت المال، جلوگیری از کم فروشی، جلو گیری از اسراف و وقت گذاشتن برای کارها را از مصادیق دیگر آن برشمرد.

این مقام مسؤول در جمع پایوران سپاه غدیر تبریز، گفت: جایگاه امربه معروف و نهی از منکر در اسلام از جایگاه والائی برخوردار است چنانچه رعایت و انجام درست آن، موجب آبادانی و پیشرفت جامعه می شود.

وی با توجه به فرمایش های رهبر فرزانه انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: استفاده از کالاهای داخلی و بها دادن به توان داخلی نیز از مصادیق امر به معروف و عدم استفاده از کالاهای خارجی را می توان نهی از منکر دانست.

ملکی رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران را در اقامه این فریضه عنوان و خاطرنشان کرد: بی شک عدم رعایت امربه معروف و نهی از منکر موجب پیروزی دشمنان نظام مقدس اسلامی خواهد شد.

لینک خبر


همچنین ببینید

در امر تبلیغ، امر به معروف و نهی از منکر هدف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نباء نگار، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، در همایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.