امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه ای برای یارگیری، نه یقه گیری

مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا

امر به معروف و نهی ازمنکر عامل پیشرفت جوامع می شود

غفار ملکی در جمع پایوران سپاه غدیر تبریز، گفت: جایگاه امربه معروف و نهی از منکر در اسلام از جایگاه والائی برخوردار است چنانچه رعایت و انجام درست آن، موجب آبادانی و پیشرفت جامعه می شود.

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، غفار ملکی با اشاره به اینکه برخی ها مصداق امر به معروف و نهی از منکر را در رعایت حجاب و نماز می دانند، استفاده درست از بیت المال، جلوگیری از کم فروشی، جلو گیری از اسراف و وقت گذاشتن برای کارها را از مصادیق دیگر آن برشمرد.

این مقام مسؤول در جمع پایوران سپاه غدیر تبریز، گفت: جایگاه امربه معروف و نهی از منکر در اسلام از جایگاه والائی برخوردار است چنانچه رعایت و انجام درست آن، موجب آبادانی و پیشرفت جامعه می شود.

وی با توجه به فرمایش های رهبر فرزانه انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: استفاده از کالاهای داخلی و بها دادن به توان داخلی نیز از مصادیق امر به معروف و عدم استفاده از کالاهای خارجی را می توان نهی از منکر دانست.

ملکی رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران را در اقامه این فریضه عنوان و خاطرنشان کرد: بی شک عدم رعایت امربه معروف و نهی از منکر موجب پیروزی دشمنان نظام مقدس اسلامی خواهد شد.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف از وظایف حکومت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.