رسانه‎ها عواقب بی‎حیایی و بی‎غیرتی را گوشزد کنند

مسؤول بسیج اصناف آذربایجان غربی

رسانه‎ها عواقب بی‎حیایی و بی‎غیرتی را گوشزد کنند

رحیم عباس زاده گفت: ما باید نقطه مقابل این شبکه ها عمل کنیم و عواقب بدحجابی و بی حیایی در خانمها و بی غیرتی در آقایان را اطلاع رسانی کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج رحیم عباس زاده مسؤول بسیج اصناف استان آذربایجان غربی در گفتگو با این خبرگزاری گفت: علت اصلی بخش تهاجم های فرهنگی ماهواره و نفوذ استعمار و غرب از این طریق است که خودباختگی فرهنگی را برای عده ای به همراه داشته است.

وی افزود: صدا و سیما و رسانه ها باید علل و عواقب بی حجابی و مشکلات آینده برای خانواده ها را اطلاع رسانی کنند و برای این کار باید از کارشناسان مجرب استفاده کنند تا اثرگذاری بیشتری در جامعه داشته باشد.

عباس زاده اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر باید در کشور ما از طریق دولت نهادینه شود و نهادهای مربوطه با عوامل اشاعه دهنده بی حجابی ها برخورد جدی کند.

مسؤول بسیج اصناف استان آذربایجان غربی تصریح کرد: باید از طریق رسانه ها غیرت دینی به مردان یادآوری شود متاسفانه عده ای از مردان نسبت به پوشش و حجاب نوامیس خود بی توجه شده اند و ماهواره ها و سریال های آنها در این مسأله نقش منفی زیادی داشته اند ما باید نقطه مقابل این شبکه ها عمل کنیم و عواقب بدحجابی و بی حیایی در خانمها و بی غیرتی در آقایان را اطلاع رسانی کنیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

۵۰۰ کانون فرهنگی فعال قم در حوزه امر به معروف حمایت شدند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.