امر معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده ای است که باید به طور جدی به آن پرداخته شود

فرماندهی انتظامی رفسنجان

امر معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده ای است که باید به طور جدی به آن پرداخته شود

سرهنگ نصرالله عباسی به هجوم فرهنگی و تقدس زدایی دشمن در باورهای دینی جامعه اشاره کرد و گفت :دشمن فرهنگ عاشورایی ما را نشانه گرفته است و امر معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده ای است که باید به طور جدی به ان پرداخته شود .

 

 

به گزارش خانه خشتی ؛ سرهنگ نصرالله عباسی در جلسه شورای امر معروف و نهی از منکر شهرستان رفسنجان ضمن اشاره به همزمان بودن هفته امر به معروف و نهی از منکر با دهه محرم اظهار داشت :ما با جمع اوری بیش از ۵۰۰ قلیان کار را بسیار بزرگی را انجام دادیم و پیشنها د می کنیم که با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در معدوم سازی این قلیانها اقدام شود تا برای بقیه شهرستانها هم الگو شود .

وی افزود :ما زمانی میتوانیم نتیجه کار خود را ببینیم که بتوانیم از شکل گیری دوباره آن جلوگیری کنیم .

عباسی به هجوم فرهنگی و تقدس زدایی دشمن در باورهای دینی جامعه اشاره کرد و گفت :دشمن فرهنگ عاشورایی ما را نشانه گرفته است و امر معروف و نهی از منکر واجب فراموش شده ای است که باید به طور جدی به ان پرداخته شود .

وی بیان داشت :ما باید با جمع اوری عاملین امر به معروف در یک جا با آگاه سازی آنها در این زمینه، به چگونگی برخورد با معضلات جامعه بپردازیم.

عباسی برنامه ریزی صحیح و اصولی راه موفقیت در این زمینه دانست و گفت: برنامه ریزی درست ما را به نتیجه می رساند، با مدیرت جهادی پیش برویم و باید بر روی کانون های معضلات در جامعه کار کرد .

وی با بیان اینکه بعضی وقتها باید در این راستا مقابله و مبارزه کرد گفت: مردم در کار فرهنگی وظیفه شان را انجام نمی دهند کار فرهنگی، امر به معروف و پیشگیری باید اول باشد پشت سر آن مبارزه و مقابله شود اگر مقابله نباشد کار درست نمی شود .

وی به بحث بی حجابی و معضلات آن در جامعه اشاره کرد و گفت: بر اساس اعتقادات دینی یک سری از بانوان حجاب را رعایت می کنند و تعدادی هم در این حیطه آزاد هستند باید در این زمینه مقابله صورت گیرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.