از ظرفیت هنر و فیلم برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی:

از ظرفیت هنر و فیلم برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود

سرهنگ علی قاسمی با تأکید بر اینکه در هفته احیاء باید از ظرفیت هنر و فیلم برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود، بیان کرد: حضور معاونین ستاد به منظور تشریح برنامه‌ها و همچنین کارشناسان مجرب این حوزه در صدا و سیما از جمله اقداماتی است که در هفته احیاء، انجام خواهد شد.

 

 

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سرهنگ علی قاسمی، امروز(ششم مهر) در نشست شورای معاونین ستاد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، گفت: باید توجه لازم به ابلاغ برنامه‌ها و همچنین ظرفیت هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه امسال معاونت امر به معروف و نهی از منکر در سپاه تشکیل شده است، گفت: در این معاونت امور آموزش و تربیت مربی برای فعالیت در زمینه این فریضه بزرگ الهی دنبال می‌شود.

قاسمی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی تخصصی و فکری در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ضرورت دارد، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه در هفته احیاء با استفاده از ظرفیت‌ همه اقشار جامعه از جمله نوجوان، جوانان، هنرمندان و روحانیون دنبال شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی اظهارکرد: برنامه‌های هفته احیاء همزمان با اول محرم در استان و سراسر کشور آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه احکام دبیران و اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های نظامی و قضایی پیگیری و صادر شود، بیان کرد: نشست‌ با نماینده ولی فقیه در استان، دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات، روسای دانشگاه‌ها، مدیران آموزش و پرورش، گردهمایی مدیران روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها و همچنین برپایی مراسم زیارت عاشورا از جمله برنامه‌های پیش بینی شده در هفته احیاء است.

وی با تأکید بر اینکه در هفته احیاء باید از ظرفیت هنر و فیلم برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود، بیان کرد: حضور معاونین ستاد به منظور تشریح برنامه‌ها و همچنین کارشناسان مجرب این حوزه در صدا و سیما از جمله اقداماتی است که در هفته احیاء، انجام خواهد شد.

محمد مطهری‌فر معاون فرهنگ، آموزش و تحقیقات ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان‌جنوبی نیز با اشاره به اینکه انتظارات مردم از مجموعه ستاد بالا است، گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی و تکمیلی برای طلایه‌داران معروف و یاوران معروف در شش ماه دوم امسال در دستور کار قرار دارد.

حجت الاسلام لطفیان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز در این نشست گفت: طرح گفتمان دینی با همکاری آموزش و پرورش در سطح مدارس استان، همزمان با آغاز هفته احیاء دنبال می‌شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

احیای امر به معروف در پیست اسکی کوهرنگ

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.