شعار عاشورایی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه احیاء شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میناب جنوب، امام جمعه موقت شهرستان میناب در خطبه های نماز جمعه امروز با بیان اینکه امام حسین(ع) بر محور امر به معروف و نهی از منکر و لزوم هدایت جامعه از دوران خفقان آن زمان قیام کرد گفت: باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به خوبی تبیین و ترویج شود و در راستای تحقق این امر مهم همه باید مشارکت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین غلامعلی ارجمند احیاء امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان یک شعار و پیام مهم عاشورا در جامعه ضروری دانست و افزود: باید برای نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه برنامه‌ریزی کرد.

وی اظهار داشت: باید مراقب برنامه های دشمن در خصوص انحراف جوانان بود و باید تلاش کرد که ظرفیت جوانان برای کشور حفظ گردد و برای اینکه در جامعه دو قطبی ایجاد نشود، باید امر به معروف و نهی از منکر در جامعه انجام شود..

خطیب جمعه موقت میناب یکی از اصلی‌ترین اهداف امام حسین(علیه السلام) در نهضت عاشورا را تعمیق ریشه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و گفت: امر به معروف به عنوان یک واجب فراموش شده باید دوباره در بطن جامعه نهادینه شود.

 

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.