مقابله با بدحجابی، عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد

مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز

مقابله با بی حجابی، عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد

حجت‌الاسلام مسعودی با بیان اینکه مقابله با بدحجابی عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد، گفت: امروز دشمن تنها راه زمین‌گیر کردن جمهوری اسلامی ایران را گسترش بی بندباری و بی‌حجابی می‌داند.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی البرز، حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی،مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،گفت:مقابله با بی حجابی عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد.

وی تصریح کرد: امروز دشمن به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه به‌ خوبی پی برده است تنها راه زمین‌گیر کردن نظام جمهوری اسلامی ایران را گسترش بی بندباری و بی‌حجابی می‌داند.

مسعودی،ادامه داد: دشمن عملیات گسترده خود را در زمینه گسترش این پدید شوم و منفور از نگاه اسلام بکار گرفته است به همین منظور دستگاه‌های فرهنگی در کنار دستگاه‌های امنیتی می‌توانند این پدید را به‌خوبی رصد و با برنامه‌ریزی لازم آن را ریشه‌کن کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،ادامه داد: روئیت مناظر بی‌حجابی در معابر و اماکن عمومی چیزی جز عدم رضایت خدای متعال و تزجر شهدای انقلاب را به ارمغان نمی‌آورد باید کاری کنیم که دختران جامعه اسلامی ما حلاوت بهره‌گیری از حجاب اسلامی را بچشند.

وی تصریح کرد:باید تلاش کنیم که فرهنگ اسلامی و قرآنی به‌خوبی برای جوانان و نوجوانان تبیین شود و این مسؤولیتی سنگین بر دوش مسؤولان اجرایی و فرهنگی کشور اسلامی ما می‌باشد.

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی،ادامه داد: چه الگویی بهتر از امام حسین علیه‌السلام و خواهر گرامیشان حضرت زینب سلام‌الله علیها می‌تواند اسوه جوانان و نوجوانان ما در زندگی باشد.

وی یادآور شد: مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن همت بلند مسؤولان اجرایی کشور در حمایت از مسؤولان فرهنگی را می‌طلبد و دستگاه‌های فرهنگی باید تلاش کنند که مفاهیم ارزشمند قرآنی و اسلامی را به‌خوبی به جوانان القاء کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،گفت: برخورد مناسب نیروی‌های امنیتی با جوانان که فریفته تبلیغات دشمن شده‌اند نیز می‌تواند در روند تحول فکری و فرهنگی آنان اثرگذار باشد و این امر با نشست دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی میسر خواهد شد.

مسعودی،یکی از اهداف اصلی قیام حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام را امر به‌ معروف و نهی از منکر دانست و گفت: آیا مسلمان باید نسبت مسائل کشور اسلامی خود بی‌تفاوت باشد همه ما باید با عزمی راسخ با این پدیده شوم مبارزه کنیم و در این مسیر هیچ‌گونه تعارفی نباید کرد و اولین گام در مبارزه با بدحجابی باید از خانواده‌های ما نشأت بگیرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

ضرب و شتم آمر به معروف و نهی از منکر در دهدشت

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.