مقابله با بدحجابی، عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد

مدیر کل تبلیغات اسلامی البرز

مقابله با بی حجابی، عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد

حجت‌الاسلام مسعودی با بیان اینکه مقابله با بدحجابی عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد، گفت: امروز دشمن تنها راه زمین‌گیر کردن جمهوری اسلامی ایران را گسترش بی بندباری و بی‌حجابی می‌داند.

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی البرز، حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی،مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،گفت:مقابله با بی حجابی عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد.

وی تصریح کرد: امروز دشمن به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه به‌ خوبی پی برده است تنها راه زمین‌گیر کردن نظام جمهوری اسلامی ایران را گسترش بی بندباری و بی‌حجابی می‌داند.

مسعودی،ادامه داد: دشمن عملیات گسترده خود را در زمینه گسترش این پدید شوم و منفور از نگاه اسلام بکار گرفته است به همین منظور دستگاه‌های فرهنگی در کنار دستگاه‌های امنیتی می‌توانند این پدید را به‌خوبی رصد و با برنامه‌ریزی لازم آن را ریشه‌کن کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،ادامه داد: روئیت مناظر بی‌حجابی در معابر و اماکن عمومی چیزی جز عدم رضایت خدای متعال و تزجر شهدای انقلاب را به ارمغان نمی‌آورد باید کاری کنیم که دختران جامعه اسلامی ما حلاوت بهره‌گیری از حجاب اسلامی را بچشند.

وی تصریح کرد:باید تلاش کنیم که فرهنگ اسلامی و قرآنی به‌خوبی برای جوانان و نوجوانان تبیین شود و این مسؤولیتی سنگین بر دوش مسؤولان اجرایی و فرهنگی کشور اسلامی ما می‌باشد.

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی،ادامه داد: چه الگویی بهتر از امام حسین علیه‌السلام و خواهر گرامیشان حضرت زینب سلام‌الله علیها می‌تواند اسوه جوانان و نوجوانان ما در زندگی باشد.

وی یادآور شد: مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن همت بلند مسؤولان اجرایی کشور در حمایت از مسؤولان فرهنگی را می‌طلبد و دستگاه‌های فرهنگی باید تلاش کنند که مفاهیم ارزشمند قرآنی و اسلامی را به‌خوبی به جوانان القاء کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،گفت: برخورد مناسب نیروی‌های امنیتی با جوانان که فریفته تبلیغات دشمن شده‌اند نیز می‌تواند در روند تحول فکری و فرهنگی آنان اثرگذار باشد و این امر با نشست دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی میسر خواهد شد.

مسعودی،یکی از اهداف اصلی قیام حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام را امر به‌ معروف و نهی از منکر دانست و گفت: آیا مسلمان باید نسبت مسائل کشور اسلامی خود بی‌تفاوت باشد همه ما باید با عزمی راسخ با این پدیده شوم مبارزه کنیم و در این مسیر هیچ‌گونه تعارفی نباید کرد و اولین گام در مبارزه با بدحجابی باید از خانواده‌های ما نشأت بگیرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

احیای امر به معروف در پیست اسکی کوهرنگ

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.