مقابله با حجاب؛ محور دشمنی با فرهنگ اسلام

استاد درس خارج حوزه علمیه قم

احیای امر به معروف و نهی از منکر توفیق گرانبهایی است

حضرت آيت الله صافي گلپايگاني با بيان اينكه پليس گيلان در احياي امر به معروف و نهي از منكر بسيار مصمم است كه اين روحيه موجب خرسندي است، افزود: حركت درمسير احياي امر به معروف و نهي از منكر توفيق بسيار گرانبهايي است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حضرت آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی در دیدار با فرمانده و جمعی از کارکنان انتظامی استان گیلان و روحانیون شرکت کننده در گیلان مطهر که در استان قم برگزار شد، با بیان اینکه پلیس گیلان در احیای امر به معروف و نهی از منکر بسیار مصمم است که این روحیه موجب خرسندی است، افزود: حرکت درمسیر احیای امر به معروف و نهی از منکر توفیق بسیار گرانبهایی است.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر از اهم اصول اسلام است،خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر موجب نزدیکی مومنان به یکدیگر و دور کردن آنها از گناهان و معصیت ها است.

وی با اشاره به اینکه علمای گیلانی در مقابل بی عفتی حکومت رضاشاه ایستادند، تاکید کرد: کتاب های زیادی نیز از عالمان دینی گیلانی در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر نوشته شده است.

این عالم دینی با یادآوری اینکه مردم گیلان همیشه در مقابل هنجار شکنی های دینی و اجتماعی ایستاده اند، خاطرنشان کرد: پلیس گیلان، مانند مردم ولایت مدار این استان دارای سابقه و عملکرد رضایت بخشی است.

آیت الله صافی گلپایگانی با بیان اینکه عملکرد پلیس باید در جامعه ایجاد جاذبه کند، متذکرشد: مهربانی باید شیوه برخورد پلیس با مردم بوده و این نیروی انقلابی باید در انجام ماموریت و عملیات ها بسیار مقتدر و هوشمندانه عمل کند.
لینک خبر


همچنین ببینید

نهی از منکر در سیره حضرت زهرا سلام الله علیها

قرآن کریم عمل به دو اصل حیاتی امر به معروف و نهی از منکر را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.