در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده‌ایم

امام جمعه موقت شهرکرد

در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده‌ایم

حجت الاسلام والمسلمین فاطمی با بیان اینکه در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده ایم گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه کافی نبوده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام و المسلمین ابوالحسن فاطمی در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای است که باید همه اقشار برای انجام آن قدم بردارند و فقط بر عهده فرد یا دستگاه خاصی نیست.

وی با بیان اینکه دولت نیز باید برای اجرایی کردن این فرضیات الهی بیش از پیش تلاش کند خاطرنشان کرد: مسئول هر دستگاه و ارگان باید برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر از کارکنان سازمان و دستگاه خود این مهم را اجرابی کند.

حجت السلام فاطمی با بیان اینکه در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده ایم گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه کافی نبوده است.

امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به اینکه خانواده‌ها نیز باید حساسیت بیشتری بر روی فرزندان خود داشته باشند افزود: ما امروزه شاهد تهاجم فرهنگی در جامعه هستیم از این رو وظیفه خانواده‌ها برای مراقبت و تربیت فرزندان بیشتر از گذشته شده است چرا که نباید بگذارند فرزندان و خانواده‌های تاثیر تبلیغات سوء دشمن برار گیرند.

فاطمی به وظیفه کارشناسان مذهبی نیز اشاره کرد و تصریح کرد: این قشر می‌توانند با استفاده از ابزارهایی مختلف همچون رسانه‌های مکتوب، تصویری، شنیداری، حضور در مدارس و … اهمیت و لزوم وجود امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه معرفی کنند.

لینک خبر


همچنین ببینید

تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر رانندگان اراکی

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.