در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده‌ایم

امام جمعه موقت شهرکرد

در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده‌ایم

حجت الاسلام والمسلمین فاطمی با بیان اینکه در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده ایم گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه کافی نبوده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام و المسلمین ابوالحسن فاطمی در گفت‌و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای است که باید همه اقشار برای انجام آن قدم بردارند و فقط بر عهده فرد یا دستگاه خاصی نیست.

وی با بیان اینکه دولت نیز باید برای اجرایی کردن این فرضیات الهی بیش از پیش تلاش کند خاطرنشان کرد: مسئول هر دستگاه و ارگان باید برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر از کارکنان سازمان و دستگاه خود این مهم را اجرابی کند.

حجت السلام فاطمی با بیان اینکه در ترویج امر به معروف و نهی از منکر موفق نبوده ایم گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه کافی نبوده است.

امام جمعه موقت شهرکرد با اشاره به اینکه خانواده‌ها نیز باید حساسیت بیشتری بر روی فرزندان خود داشته باشند افزود: ما امروزه شاهد تهاجم فرهنگی در جامعه هستیم از این رو وظیفه خانواده‌ها برای مراقبت و تربیت فرزندان بیشتر از گذشته شده است چرا که نباید بگذارند فرزندان و خانواده‌های تاثیر تبلیغات سوء دشمن برار گیرند.

فاطمی به وظیفه کارشناسان مذهبی نیز اشاره کرد و تصریح کرد: این قشر می‌توانند با استفاده از ابزارهایی مختلف همچون رسانه‌های مکتوب، تصویری، شنیداری، حضور در مدارس و … اهمیت و لزوم وجود امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه معرفی کنند.

لینک خبر


همچنین ببینید

نهی از منکر در سیره حضرت زهرا سلام الله علیها

قرآن کریم عمل به دو اصل حیاتی امر به معروف و نهی از منکر را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.