کارگاه آموزشی روسا و دبیران اتحادیه های صنفی استان تهران

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران

کارگاه آموزشی روسا و دبیران اتحادیه های صنفی استان تهران

احمد روزبهانی گفت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در اتحادیه ها هرکدام می توانند سهم بسیار مهمی در اجرای این مهم دینی داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، کارگاه اموزشی و توجیهی دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه های صنفی با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران و حجت الاسلام و المسلمین قنبری دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اتاق اصناف تهران و همچنین با حضور دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه ها و اصناف در سالن اجتماعات ستاد برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی و توجیهی احمد روزبهانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران با بیان اهمیت حضور اتحادیه ها در عرصه فریضتین گفت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در اتحادیه ها هرکدام می توانند سهم بسیار مهمی در اجرای این مهم دینی داشته باشند.

وی افزود: با همکاری اتحادیه ها میتوان واجب فراموش شده در منویات مقام معظم رهبری را در استان تهران به مرحله اجرا درآورد و این وظیفه بر عهده اتحادیه ها است که زیر مجموعه های خود را موظف به اجرای قوانین فریضتین کنند.

روزبهانی تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر در موضوع حجاب خلاصه نمی شود، هرچند که مشخصه ظاهری این فریضه است ولی باید دانست که منکرهای دیگری هم وجود دارد. در رابطه با مسئله امر به معروف و نهی از منکر باید گفت که تنها نمی شود که پلاکارد تخلفات صنفی را نصب کرد و می توان اصناف گوناگون را در موارد حسنه تشویق کرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

برگزاری ­نخستین جلسه ستاد امر به معروف در سال ۹۷

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این نشست صبح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.