امر به معروف و نهی از منکر الویت اصلی پایگاه‌های بسیج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری شبستان سردار محمدرضا نقدی در گفت‌و‌گو با این خبرگزاری، گفت: ائمه جماعات به عنوان مدیران مساجد به کودکان و جوانان، پناه و اجازه فعالیت عاشقانه دهند.

بسیجیان احترام ائمه جماعات را حفظ کنند

وی ائمه جماعات را به سعه صدر در برابر رفتار و خطاهای احتمالی کودکان و جوانان دعوت کرد و افزود: بسیجیان همیشه احترام ائمه جماعات و هیات امنا را حفظ کنند و در نماز جماعت حضوری مرتب داشته باشند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ناهماهنگی میان ائمه جماعات و پایگاه‌های بسیج تعداد اندکی از مساجد، خاطرنشان کرد: باید میان تمام ارکان مساجد به ویژه ائمه جماعات و بسیجیان هماهنگی و احترام متقابل وجود داشته باشد و توصیه همیشگی ما به بسیجیان، حفظ جایگاه ائمه جماعات به عنوان مدیران مساجد است.

سازندگی معنوی؛ راهکار تعالی کارکردهای مسجد با همراهی بسیج

نقدی درباره چگونگی تعالی کارکردهای مسجد با همراهی بسیج، بیان کرد: سازندگی معنوی بسیجیان به ویژه در «حلقه‌های صالحین» مهم‌ترین تدبیر سازمان بسیج برای این موضوع است.

وی سازندگی و رشد معنوی بسیجیان در حلقه های صالحین و امر به معروف و نهی از منکر را دو الویت اصلی پایگاه‌های بسیج دانست و اضافه کرد: اعضای این پایگاه‌ها ضمن شناسایی منکرات و افراد ناهنجار محلات، آنان را با امر به معروف و نهی از منکر، ارشاد و نصحیت به مسیر درست، هدایت کنند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.