ضابطان قضایی مکلف‌اند با جرایم مشهود برخورد کنند

فرمانده سپاه ناحیه البرز

ضربه دشمن به جامعه و خانواده با ابزار منکر

علیرضا حیدری عنوان کرد: آن زمان که امر به معروف فراموش شود دشمن با استفاده از منکرات و آلوده کردن فضای مجازی جوانان را از ارزشهای اسلامی جدا می کند .

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، سرهنگ پاسدار علیرضا حیدری فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(علیه السلام) البرز در جلسه قرارگاه امربه معروف و نهی از منکر شهرستان البرز عنوان کرد: آن زمان که امر به معروف فراموش شود دشمن با استفاده از منکرات و آلوده کردن فضای مجازی جوانان را از ارزشهای اسلامی جدا می کند .

سرهنگ حیدری گفت: در این برهه از زمان همه آنهایی که احساس مسؤولیت می کنند باید با ایفای نقش خود در زمینه احیای امر به معروف به مقابله با منکر و ابزار دشمن برخیزند.

فرمانده سپاه ناحیه البرز تصریح کرد: ما در خصوص هر آنچه در اطراف ما میگذرد مسؤولیم که مصداق روایت «کُلُّکُم راعٍ وَ کُلُّکُم مسؤول عَنْ رَعیتِه» می باشد و نباید در خصوص منکر هایی که در اطراف ما میگذرد بی‌تفاوت باشیم بی تفاوتی به منکر و آلودگی های فضای مجازی روزی دامان خودمان را هم خواهد گرفت.

وی با اشاره به شرایط ضابط امر به معروف گفت: تذکر دادن و امر به معروف دارای شرایط خاص خود است که در صورتی‌که واجد شرایط نباشیم از عهده ما خارج است.

فرمانده سپاه ناحیه البرز افزود: با اجرای به موقع و صحیح امر به معروف و نهی از منکر می تواند باعث سالم سازی جامعه جوانان و خانواده خواهد شد و این حرکت باعث نشاط انقلابی و اسلامی در جامه میشود.

وی افزود: دشمن نخواهد توانست انقلابی گری و انقلابی ماندن مردم را از آنها بگیرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

نشست «فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی برای نقد اجتماعی سازنده و امر به معروف مسئولان»

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس، با حضور عبداله بیچرانلو عضو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.