هر مسؤولی در مقابل اجرای امر به معروف ایستادگی کند، مجرم است

هر مسؤولی در مقابل اجرای امر به معروف ایستادگی کند، مجرم است

حجت الاسلام خزایی افزود: هر مسؤولی بخواهد در مقابل اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ایستادگی کند، مجرم محسوب شده و حکومت اسلامی مدعی محکومیت وی خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ به نقل از ایرنا، همایش سالانه امر به معروف و نهی از منکر مسؤولان در سرسرای کانون پرورش فکری شهرستان کنگاور برگزار شد و یک استاد حوزه علمیه در این همایش، ریشه اصلی مشکلات را نداشتن ارتباط با خدا عنوان کرد.

حجت الاسلام مصیب خزایی در ادامه با طرح این سوال که چگونه باید شکر نعمت خدا را به جا آورد، یادآور شد: شکر زبانی و عملی در جایگاه خود درست و پسندیده است ولی باید برای شکرگزاری اول نعمت را درک و بعد شکر آن را به جا آورد.

وی گفت: تشکیل بسیج یک نعمت والاست که در راستای ترویج امر به معروف و نهی از منکر فعالیت های خود را آغاز کرده که افسران جهاد فرهنگی در جایگاه بالاتری از جهادگران با دشمن قرار دارند.

وی در ادامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر را یک امر ضروری دانست و گفت: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و با توجه به اینکه تذکر لسانی نیز در این راستا است و رهبر معظم انقلاب برای اجرای این طرح در سطح جامعه تاکیدات بسیاری داشته اند.

خزایی افزود: هر مسؤولی بخواهد در مقابل اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ایستادگی کند، مجرم محسوب شده و حکومت اسلامی مدعی محکومیت وی خواهد شد.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر کانون محوری اندیشه شهید نواب صفوی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، آیت الله محمد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.