الویت های امر به معروف نابسامانی ها در فضای مجازی است

در نشست صمیمی جانشین دبیر ستاد امر به معروف استان بوشهر با مسئولین دشتستان

الویت های امر به معروف نابسامانی ها در فضای مجازی است

حجت الاسلام اکبری گفت: ستاد استان بوشهر در حال شکل دادن طرح طلایه داران است که تا کنون 2000هزار عضو گیری و مدارک آنها به مرکز ارسال و کارتهای شناسایی افراد آماده تحویل است ودر این طرح گروه های ده نفر به امر به معروف و نهی از منکر در جاهای مختلف می پردازند.

به گزارش “سپاس”،حجت الاسلام اکبری جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر در دیدار صمیمی با مسؤولین فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دشتستان، گفت: ستاد استان بوشهر در حال شکل دادن طرح طلایه داران است که تا کنون ۲۰۰۰هزار عضو گیری و مدارک آنها به مرکز ارسال و کارتهای شناسایی افراد آماده تحویل است ودر این طرح گروه های ده نفر به امر به معروف و نهی از منکر در جاهای مختلف می پردازند.

وی افزود: برازجان پتانسیل بسیار بالا جهت اقامه این فریضه دارد چون امام جمعه، فرمانده سپاه و مسؤولان شهرستانی دغدغه لازم و کافی را دارند.

حجت الاسلام مصلح رئیس ستاد شهرستان دشتستان و امام جمعه برازجان به بیان دغدغه های ستاد شهرستان برازجان گفت: گروهایی با همکاری نهادها تشکیل شده که درسطح شهرستان اقامه امر به معروف و نهی از منکر می کنند.

وی گفت: باید جلساتی شکل بگیرد که قانون امر به معروف و نهی از منکر برای مسؤولین تبیین گردد تا وحدت در اجرای این فریضه شکل گیرد.

مصلح افزود: اولویتهای امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان فضای نابسامان مجازی ،عفاف و حجاب و طلاق و اعتیاد است که ما برای کم کردن این معضلات چندین خواهر مبلغه در سطح مدارس به کارگیری و مستبصرین کشورهای دیگر را جهت آشنایی جوانان و نوجوانان با فرهنگ غنی اسلامی دعوت کرده تا قدر نظام اسلامی را بدانند.

در ادامه فرمانده سپاه دشتستان گفت: تمام توان برای ساماندهی ۲۰۰۰هزار طلایه دار در سطح شهرستان دشتستان انجام می دهیم و اقدامات مناسبی هم صورت گرفته است.


همچنین ببینید

ضرورت ورود به عرصه های جدید امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف جاشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با حضور در پژوهشکده امر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.