مصادیق معروفات و منکرات بیشتر برای مردم تبیین و یادآوری شود

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش

مصادیق معروفات و منکرات بیشتر برای مردم تبیین و یادآوری شود

حجت السلام مومنی گفت: امر به معروف و نهی از منکر امری ضروری است که باید برای مردم به درستی تبیین شود و مصادیق معروفها و منکرات در قالب بروشورها و تراکتها تهیه و با نصب در ادارات، برای مردم یادآوری شود.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی ندای تفرش، حجت الاسلام سیدمحمد مومنی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش گفت: امر به معروف و نهی از منکر مهمترین واجبی است که در بقا و سلامت انقلاب اسلامی نقش اساسی دارد و از نشانه های حکومت صالحین است.

مومنی تحصیل علم را یکی از معروفات دانست و اظهار کرد: تحصیل علم و دانش و توصیه به تحصیل علم از نیازهای ضروری کشور است که باید بدان توجه شود.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر امری ضروری است که باید برای مردم به درستی تبیین شود و مصادیق معروفها و منکرات در قالب بروشورها و تراکتها تهیه و با نصب در ادارات، برای مردم یادآوری شود.

این مقام مسؤول بیان کرد: در خصوص امر به معروف و نهی از منکر بیشتر برنامه ریزی و اولویت بندی شود؛ تا جلوی منکرات گرفته نشود زمینه برای ایجاد جامعه مهدوی آماده نخواهد شد.

سرگرد پاسدار محسن صادقی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش گفت: در سطح شهرستان اولویتهای امر به معروف و نهی از منکر شناسایی و بر اساس اولویتها برنامه ریزی و تقسیم کار شود.

علی میرزایی فرماندار تفرش گفت: آموزش و تشکیل حلقات فعال در این خصوص امری مهم است. چراکه استفاده از حرکات قهری در مواجه با این گونه مسائل با شکست مواجه می شود.

میرزایی اظهار کرد: بیشترین نوع جرایم و ناهنجاریها در سطح شهرستان رصد و آسیب شناسیهای لازم انجام شود و حتی راهکارها و چگونگی برخورد نیز با انجام کار کارشناسی مشخص شود.

استفاده از ظرفیتهای مردمی، ارائه گزارش اقدامات انجام شده توسط دستگاهها در بحث امر به معروف و نهی از منکر، تهیه سند راهبری از دیگر صحبتهای فرماندار تفرش بود.

لینک خبر


همچنین ببینید

مسئولان حضور جدی در جلسات امر به معروف داشته باشند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز یکشنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.