مصادیق معروفات و منکرات بیشتر برای مردم تبیین و یادآوری شود

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش

مصادیق معروفات و منکرات بیشتر برای مردم تبیین و یادآوری شود

حجت السلام مومنی گفت: امر به معروف و نهی از منکر امری ضروری است که باید برای مردم به درستی تبیین شود و مصادیق معروفها و منکرات در قالب بروشورها و تراکتها تهیه و با نصب در ادارات، برای مردم یادآوری شود.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی ندای تفرش، حجت الاسلام سیدمحمد مومنی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش گفت: امر به معروف و نهی از منکر مهمترین واجبی است که در بقا و سلامت انقلاب اسلامی نقش اساسی دارد و از نشانه های حکومت صالحین است.

مومنی تحصیل علم را یکی از معروفات دانست و اظهار کرد: تحصیل علم و دانش و توصیه به تحصیل علم از نیازهای ضروری کشور است که باید بدان توجه شود.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر امری ضروری است که باید برای مردم به درستی تبیین شود و مصادیق معروفها و منکرات در قالب بروشورها و تراکتها تهیه و با نصب در ادارات، برای مردم یادآوری شود.

این مقام مسؤول بیان کرد: در خصوص امر به معروف و نهی از منکر بیشتر برنامه ریزی و اولویت بندی شود؛ تا جلوی منکرات گرفته نشود زمینه برای ایجاد جامعه مهدوی آماده نخواهد شد.

سرگرد پاسدار محسن صادقی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تفرش گفت: در سطح شهرستان اولویتهای امر به معروف و نهی از منکر شناسایی و بر اساس اولویتها برنامه ریزی و تقسیم کار شود.

علی میرزایی فرماندار تفرش گفت: آموزش و تشکیل حلقات فعال در این خصوص امری مهم است. چراکه استفاده از حرکات قهری در مواجه با این گونه مسائل با شکست مواجه می شود.

میرزایی اظهار کرد: بیشترین نوع جرایم و ناهنجاریها در سطح شهرستان رصد و آسیب شناسیهای لازم انجام شود و حتی راهکارها و چگونگی برخورد نیز با انجام کار کارشناسی مشخص شود.

استفاده از ظرفیتهای مردمی، ارائه گزارش اقدامات انجام شده توسط دستگاهها در بحث امر به معروف و نهی از منکر، تهیه سند راهبری از دیگر صحبتهای فرماندار تفرش بود.

لینک خبر


همچنین ببینید

برگزاری کارگاه آموزش مهارت های امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، کارگاه آموزشی مهارت‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.