امر به معروف و نهی از منکر ارکان اساسی دین است

مسؤول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان ایلام

جشنواره امر به معروف و نهی از منکر در ایلام برگزار می شود

حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، در گفت‌وگو با رسانه ها در ایلام، اظهار داشت: جشنواره امر به معروف و نهی از منکر در بخش‌های شعر، داستان، مقاله، نقاشی و طراحی برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری رسا در ایلام، حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، در گفت‌وگو با رسانه ها در ایلام، اظهار داشت: جشنواره امر به معروف و نهی از منکر در بخش‌های شعر، داستان، مقاله، نقاشی و طراحی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۵ دی‌ماه سال جاری است افزود: این جشنواره به همت دبیرخانه کانون‌های مساجد استان ایلام و با همکاری سپاه ناحیه ایلام، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صداوسیمای مرکز استان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام چراغی پور یادآور شد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه، خانه‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام واقع در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی و یا به نشانه الکترونیکی dabirkhanehilam@gmail.com ارسال کنند.

مسؤول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان ایلام با بیان اینکه ترویج فعالیت‌های فرهنگی و هنری یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری است، گفت: شورای امر به‌ معروف و نهی از منکر در دبیرخانه مساجد ایلام تشکیل‌شده و در طول سال برنامه‌های متنوعی در این راستا برگزار می‌شود.

وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی همایش‌ها و جشنواره‌های فرهنگی و هنری در راستای انجام فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر از فعالیت‌های این دبیرخانه برشمرد و افزود: اعضای کانون‌های مساجد به‌عنوان یاوران فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر نقش مهمی در ترویج از این فرهنگی الهی دارند.

مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در پایان خاطرنشان کرد: از برگزیدگان این جشنواره در مراسم اختتامیه با حضور مسؤولان فرهنگی و اجرایی تجلیل می‌شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

در مقطعی به خاطر امر به معروف از برنامه کنار گذاشته شدم.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ‌‌خبرگزاری «حوزه»، سال ۱۳۹۱ عوامل برنامه «سمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.