امر به معروف و نهی از منکر ارکان اساسی دین است

مسؤول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان ایلام

جشنواره امر به معروف و نهی از منکر در ایلام برگزار می شود

حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، در گفت‌وگو با رسانه ها در ایلام، اظهار داشت: جشنواره امر به معروف و نهی از منکر در بخش‌های شعر، داستان، مقاله، نقاشی و طراحی برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری رسا در ایلام، حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، در گفت‌وگو با رسانه ها در ایلام، اظهار داشت: جشنواره امر به معروف و نهی از منکر در بخش‌های شعر، داستان، مقاله، نقاشی و طراحی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۵ دی‌ماه سال جاری است افزود: این جشنواره به همت دبیرخانه کانون‌های مساجد استان ایلام و با همکاری سپاه ناحیه ایلام، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صداوسیمای مرکز استان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام چراغی پور یادآور شد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه، خانه‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام واقع در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی و یا به نشانه الکترونیکی dabirkhanehilam@gmail.com ارسال کنند.

مسؤول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان ایلام با بیان اینکه ترویج فعالیت‌های فرهنگی و هنری یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری است، گفت: شورای امر به‌ معروف و نهی از منکر در دبیرخانه مساجد ایلام تشکیل‌شده و در طول سال برنامه‌های متنوعی در این راستا برگزار می‌شود.

وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی همایش‌ها و جشنواره‌های فرهنگی و هنری در راستای انجام فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر از فعالیت‌های این دبیرخانه برشمرد و افزود: اعضای کانون‌های مساجد به‌عنوان یاوران فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر نقش مهمی در ترویج از این فرهنگی الهی دارند.

مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در پایان خاطرنشان کرد: از برگزیدگان این جشنواره در مراسم اختتامیه با حضور مسؤولان فرهنگی و اجرایی تجلیل می‌شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

کمیته امداد کرمانشاه؛ دستگاه برتر در ترویج نماز و امر به معروف و نهی ازمنکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف؛ کامیار جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.