توجه به مقوله ی آموزش در حوزه ی امر به معروف و نهی از منکر در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن

 

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این جلسه به بیان ضرورت احیاء امر به معروف و نهی از منکر در استان پرداخت و تصریح کرد: پایه و اساس عمل، توجه ویژه به این فریضه است که در قالب یک تلاش مردمی و جمعی زمینه آن در حکومت اسلام فراهم خواهد شد.

وی اظهار کرد: برای احیاء امر به معروف و نهی از منکر باید دستگاه‌های اجرایی پای کار باشند و بر نهادینه کردن آن در این دستگاه‌ها تأکید داشته باشند.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه دشمن برنامه‌ریزی‌های فراوانی برای نظام اسلامی ما دارد، افزود: دشمن پس از ناامیدی در جنگ نظامی و اقتصادی، جنگ فرهنگی را علیه ملت ما آغاز کرده است که مقام معظم رهبری از آن به عنوان شبیخون فرهنگی یاد می‌کنند.

رشیدیان توجه به مقوله ی آموزش در حوزه ی امر به معروف و نهی از منکر در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن را ضروری دانست و گفت: وظیفه ذاتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آموزش عمومی است و این امر تکلیفی بر عهده اعضای این ستاد است.

وی افزود: آموزش های عمومی و خاص در این ستاد موجب افزایش کیفیت انجام این فریضه دینی است و هر یک از دستگاههای اجرایی در حوزه های کاری خود باید فعالیتهای شورای آموزشی ستاد مزبور را بر عهده بگیرند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.