تشکیل اکیپ های امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و اصناف همدان

فرماندار همدان

تشکیل اکیپ های امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و اصناف همدان

علی تعالی بر لزوم اقدامات ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و اصناف تاکید کرد و گفت: دو اکیپ برای بازرسی در ادارات و اصناف تشکیل خواهد شد که مدیران ادارات باید مکلف شوند تا نظارت لازم را بر اداره مورد نظر داشته باشند.

 

به گزارش صبح الوند، علی تعالی در جلسه ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر شهرستان همدان ضمن تاکید بر انجام اقدامات ستاد در چند حوزه از جمله ادارات و اصناف گفت: دو اکیپ برای بازرسی در ادارات و اصناف تشکیل خواهد شد که مدیران ادارات باید مکلف شوند تا نظارت لازم را بر اداره مورد نظر داشته باشند.

وی افزود: مدیران خود باید در گفتار عمل یکدست باشند، زیرا اگر عمل مدیر با گفتارش یکی نباشد موفق و تاثیر گذار نخواهد بود.

تعالی بیان داشت: برای رسیدگی به اصناف لازم است جلساتی با مسؤولین اتحادیه ها برگزار شود تا بازار تحت رسیدگی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرد.

وی افزود: لازم است در فصول گردش گری نیز ستاد امر به معروف و نهی از منکر برنامه ریزی کند تا گردشگران نیز با دیدن شهر اسلامی خود اصول و قوانین اسلامی را در شهر رعایت کنند.

فرماندار همدان عنوان کرد: حوزه امر به معروف و نهی از منکر تنها شامل حجاب نیست بلکه این دیدگاه باید گسترش یافته و خیلی از مباحث رفتاری را از جمله دوری از دروغ و تهمت ، عدم رعایت امانت، استفاده نا صحیح از امانات بیت المال و … مورد توجه قرار گیرد.


همچنین ببینید

اجرای امر به معروف و نهی از منکر را محدود نکنیم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا، حسین خوش اقبال عصر سه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.