روحیه انقلابی، آسیب‌های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی اولویت‌های استان اصفهان

مسؤول روابط عمومی ستاد امر به معروف کرمانشاه خبر داد

ثبت‌نام ۱۵ هزار شهروند کرمانشاهی در ستاد امر به معروف

علی محسنی‌نژاد گفت: 15 هزار نفر در کرمانشاه عضو ستاد شده و عضوگیری تا پایان سال‌جاری ادامه دارد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، علی محسنی‌نژاد مسؤول روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه در گفت‌و‌گو با این خبرگزاری، اظهار داشت: ۱۵ هزار نفر در کرمانشاه عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر شده‌اند و روند عضوگیری تا پایان سال‌جاری ادامه پیدا می‌کند.

به گفته وی، کارت اعضای فعال ستاد برای چهار هزار نفر عضو فعال صادر شده است و قرار است تا پایان سال ۹۵ میزان جذب اعضای جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه افزایش پیدا کند.

این مقام مسؤول از برنامه‌ریزی برای ارائه آموزش‌های جدید به اعضای تازه وارد ستاد خبر داد تا در فعالیت‌های شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در قالب طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر فعالیت داشته باشند.

محسنی‌نژاد با بیان اینکه این گروه‌ها با عنوان یاوران معروف و در مدارس یادآوران بین دانش‌آموزان معرفی می‌شوند، گفت: افراد ثبت‌نام شده متشکل اقشار مختلف هیأت‌های مذهبی، بازاریان، نیروهای مسلح، یگان‌های نظامی و انتظامی، کارمندان دولت، کارکنان کارخانه‌جات و مراکز دانشگاهی هستند.

وی متذکر شد: افراد به‌صورت گروه‌های ۱۰ نفره و هر پنج گروه به‌عنوان یک ناحیه عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه می‌شوند و هر هفت ناحیه یک منطقه را تشکیل می‌دهند که در سطح استان با تذکر لسانی فعالیت دارند و در مناسبت‌های خاص به‌صورت مانورهای گروهی در سطح شهرها اجرای مراسم دارند.

مسؤول روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه مهم‌ترین کارهای این گروه را کار فرهنگی عنوان کرد و گفت: خواهران و برادرانی که کارت شناسایی دریافت کرده‌اند قبلا در کلاس‌های آموزشی نحوه تذکر لسانی شرکت کرده‌اند و متقاضیان درخواست عضویت می‌توانند به پایگاه‌های مقاومت بسیج و مساجد محلات برای عضویت مراجعه کنند.

لینک خبر


همچنین ببینید

آمران به معروف در مشهد بیش از نیم میلیون تذکر لسانی دادند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف سید عبدالله ارجائی روز چهارشنبه در گفت و گو با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.