برخورد حسنه آمرین به معروف در مواجه با مردم ضروری است

امام جمعه شهرستان آستارا

برخورد حسنه آمرین به معروف در مواجهه با مردم ضروری است

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا گفت: رعایت اخلاص و برخورد حسنه توسط آمران به معروف و ناهیان از منکر در مواجه با مردم ضروری است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا امام جمعه شهرستان آستارا در کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در سالن ولایت سپاه ناحیه آستارا گفت: رعایت اخلاص و برخورد حسنه توسط آمران به معروف و ناهیان از منکر در مواجهه با مردم ضروری است.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر جایگاه قانونی خود را در نظام جمهوری اسلامی یافته است، اضافه کرد: احیای تذکر لسانی در جامعه باید مد نظر همگان باشد.

وی عمل به امر به معروف و نهی از منکر را به منظور حرکت جامعه به سوی صلاح و سعادت ضروری دانست.

احمد عبادی دادستان آستارا، نیز در این کارگاه آموزشی افزود: بسیجیان با اجرای مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر می توانند قدم های مهمی برای عملیاتی شدن این فریضه واجب بردارند.

وی اضافه کرد: افزایش سطح علمی، مطالعه و تکیه بر آموزه های دینی نقش مهمی در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر دارد.

وی اظهار کرد: دولت نیز باید زیرساخت و شرایط لازم را برای اجرای این فریضه واجب فراهم کند تا آمران به معرف و ناهیان از منکر بدون دغدغه در این راستا تلاش کنند.

دادستان آستارا آسیب های شبکه های ماهواره ای را زنگ خطری جدی برای خانواده ها دانست و افزود: با استفاده از ابزارهای مختلف فرهنگی در چارچوب موازین اسلامی باید گرایش مردم به شبکه های ماهواره ای کاهش یابد.

 

لینک خبر


همچنین ببینید

در امر به معروف و نهی از منکر مردم به‌ دولت باید از جوانان بیشتر استفاده شود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سید عبدالله ارجاعی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.