محور اصلی امر به معروف و نهی از منکر تذکر لسانی است

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر صومعه سرا

محور اصلی امر به معروف و نهی از منکر تذکر لسانی است

حجت الاسلام و المسلمین صدیقی اظهار داشت محور اصلی اکنون تذکر لسانی است و باید در این زمینه فعال و جدی عمل کنیم و نهادها و سازمانها باید موظف به این عمل باشند و همه باید نسبت به نظام و رهبری خوش بین باشیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان، در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این استان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صدیقی امام جمعه و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر صومعه سرا در خصوص فریضه امر به معروف و نهی از منکر مطالبی بیان نمود و شناسایی منکر را از وظایف همه ما دانست .

وی اظهار داشت محور اصلی اکنون تذکر لسانی است و باید در این زمینه فعال و جدی عمل کنیم و نهادها و سازمان‌ ها باید موظف به این عمل باشند و همه باید نسبت به نظام و رهبری خوش بین باشیم.

در ادامه این جلسه حسین اسماعیل پور فرماندار و جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صومعه سرا بیان داشت همه باید الگوی رفتاری خود را در جامعه بسمت امر به معروف و نهی از منکر سوق داده و بعنوان یک مسلمان واقعی در اجتماع عمل کنیم و تأکید بر معروف ها را در سرلوحه کارها قرار دهیم.

در این نشست همچنین سرهنگ عاشوری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر صومعه سرا از فعالیت های ستاد و برگزاری جلسات مختلف و تشکیل شورای پایگاه در عرصه امر به معروف و نهی از منکر و نیز معرفی رابطین امر به معروف در ادارات و نهادها و فعال نمودن ستاد در شهرستان تأکید داشت.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر سخت‌ترین واجب فراموش شده است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری پانا ،جلسه شورای امر به معروف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.