امر به معروف ونهی از منکر را باید بیش از پیش در جامعه نهادینه کنیم

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان

امر به معروف ونهی از منکر را باید بیش از پیش در جامعه نهادینه کنیم

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی گفت: دو واجب فراموش شده یعنی امر به معروف و نهی از منکر را باید بیش از پیش در جامعه نهادینه کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف ونهی از منکر ،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان در گردهمایی سالانه امیران اعضای شورا و کارکنان جماعت تبلیغ که در زاهدان برگزارشد، گفت: دو واجب فراموش شده یعنی امر به معروف و نهی از منکر را باید بیش از پیش در جامعه نهادینه کنیم.

وی افزود: ما باید علم و دانش خود را به روز کرده و منکرات امروز جامعه را بشناسیم تا بتوانیم به خوبی در راستای اجرای این دو فریضه مهم و واجب اقدام کنیم.

حجت السلام حمیدی بیان کرد: امر به معروف فقط امر به نماز، حج و زکات، نیست بلکه در تمامی زمینه‌ها مردم باید آگاهی داشته باشند تا بتوانند مردم را هدایت کنند.

وی اظهار داشت:اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی یک معروف مهم است که در جامعه امروز و در مقابل توطئه های دشمن لازم است هم خودمان بصیرت داشته باشیم و هم آگاهی مردم را افزایش دهیم.

این مسئول تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی برای مردم ایران با هر قوم و مذهبی است و همه ما برای حفظ آن یک وظیفه شرعی داریم.

وی اذعان داشت: مهمترین منکر در جامعه ما مواد مخدر است که کانون بسیاری از خانواده ها را از هم پاشیده و لازم است در این زمینه بیشتر از پیش مردم را نهی کنیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

جهادگران نسبت به امر به معروف و نهی از منکر اهتمام جدی داشته باشند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری اهل بیت علیهم السلام ـ ابنا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.