لزوم توجه به اقامه نماز در تالارها و باغات عروسی

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، نشست جلسه بررسی وضعیت تالارها و باغات شهرستان بویراحمد با حضور فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد، سپاه، مسؤولان ادارات، سازمان‌ها و مدیران تالارها و باغات در یاسوج برگزار شد.

در این نشست موضوعات و مسائل مختلفی مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

 

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن ابراز رضایت از برخی اقدامات، گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده مواردی مانند تیراندازی در باغات جمع شده و موردی دیده نمی‌شود.

رضایت علیزاده افزود: اما هنوز مواردی هست که باید مورد توجه قرار گرفته و بررسی شود.

وی، خواندن اشعار زننده و رکیک را از جمله این موارد عنوان کرد و توضیح داد: اداره ارشاد نباید به همه نوع موسیقی و شعر مجوز پخش دهد.

این مسوول با اشاره به اهمیت نماز، گفت: وضعیت اقامه نماز در برخی تالارها خوب، در برخی، متوسط و در برخی خیلی ضعیف است و بدترین جا را به نمازخانه اختصاص داده‌اند.

علیزاده بر توجه به وقت نماز در تالارها و باغات تاکید کرد و گفت: مدیران تالارها و باغات باید به این موضوع توجه کافی داشته و حداقل ۱۰ دقیقه از وقت را به پخش اذان در تالار و باغات اختصاص دهند.

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر از اعضای حاضر در جلسه خواست نسبت به این موضوع توجه کرده و آن را جهت اجرا در باغات و تالارهای عروسی مصوب کنند.

لینک خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.