جشنواره فرهنگی هنری نماز و نیایش در عجب شیر برگزار می شود

دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

ترویج فرهنگ نماز در جامعه باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد

حجت الاسلام و المسلمین قُلیان با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ نماز در جامعه باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد، اظهار داشت: باید از ظرفیت های جدید در بخش فضای مجازی برای ترویج فرهنگ نماز استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین جابر قُلیان در نشست جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ نماز در جامعه باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد، اظهار داشت: باید از ظرفیت های جدید در بخش فضای مجازی برای ترویج فرهنگ نماز استفاده شود.

وی عنوان کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، اقامه نماز، صیانت از امنیت عمومی و حقوق شهروندی برنامه ریزی قابل توجهی دارد.

دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: در حال حاضر مردم ارتباطی مستقیمی با فضای مجازی دارند و باید از این ظرفیت برای ترویج فرهنگ نماز استفاده شود.

وی بیان کرد: فضای مجازی در خانواده ها ورود پیدا کرده است و فضای مجازی هم نقاط مثبت دارد و هم نقاط منفی که از دشمن از نقاط منفی ان برای ضربه زدن به نظام و کشور استفاده می کند.

دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن از طریق فضای مجازی امکان پذیر است و باید این امر مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.


همچنین ببینید

نشست «فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی برای نقد اجتماعی سازنده و امر به معروف مسئولان»

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس، با حضور عبداله بیچرانلو عضو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.