اعطای احکام عضویت در شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه

اعطای احکام عضویت در شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه

طی نشستی با حضور دکتر محمد علی هادی، عضو هیأت مدیره بانک سرمایه، احکام اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این بانک به ایشان تقدیم شد.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در این نشست که در آخرین روز بهمن ماه برگزار شد دکتر هادی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه با اشاره به قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مبنی بر موظف بودن کلیه دستگاه های اجرایی نسبت به تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در نهاد سازمانی خود، آغاز به کار شورای امر به معروف و نهی از منکر در بانک سرمایه را نیز در همین راستا برشمرد که با معرفی اعضای آن به ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور عملیاتی شده است.

وی با اشاره به این که یکی از بزرگ ترین واجبات ترک شده دین، امر به معروف و نهی از منکر است، مراحل مختلف این فریضه الهی را چنین برشمرد: اولین مرحله، شناخت معروف و شناخت منکر و دومین مرحله، اثربخشی آن و سومین مرحله نحوه بیان امر به معروف و نهی از منکر است.

دکتر هادی با اشاره به اثرات مثبت تصویب این قانون در مجلس شورای اسلامی و تشکیل هسته اجرایی آن در بانک سرمایه، خواستار بررسی راه­ های اجرایی و مصادیق شفاف و کاربردی امر به معروف و نهی از منکر توسط اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در این بانک شد.

گفتنی در ادامه این جلسه احکام اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر توسط دکتر هادی به ایشان تقدیم شد.

همچنین در پایان ناهید مونسان، رئیس اداره روابط عمومی و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه، در رابطه با اقدامات انجام شده توسط این شورا و جذب اعضا توضیحاتی ارائه نمود.

لینک خبر


همچنین ببینید

عدم اجرای قانون امر به معروف ونهی از منکر مصوب مجلس نهم

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سامانه «فارس من» در راستای پیشرفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.