شناخت دقیق خانواده ها از معروف و منکر، آسیب های اجتماعی را کاهش میدهد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان

شناخت دقیق خانواده ها از معروف و منکر، آسیب های اجتماعی را کاهش میدهد

حجت الاسلام و المسلمین تدینی با اشاره به این مطلب که معضلاتی که امروز در جامعه رخ میدهد و متاسفانه جوانان ما گریبان گیر آن شده اند به دلیل عدم شناخت آشنایی با منکرات می باشد،اظهارداشت: آموزش فواید معروفات و خطرات منکرات توسط خانواده ها مهم ترین گام برای اجرای این مهم است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ اسماعیل تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان در گفتگو باخبرنگار روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: بصیرت افزایی یکی از راه های بسط و گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی است

وی با اشاره به این مطلب که اجرای این فریضتین واجب الهی در جامعه باعث سعادت بشر می شود افزود: برای نهادینه کردن این فرهنگ در بین نسل جوان آینده ساز باید آموزش را سر لوحه کار خود قرار دهیم.

این مقام مسؤول تصریح کرد: شناخت دقیق خانواده ها از معروفات و منکرات،معضلات و آسیب های اجتماعی را کاهش میدهد.
حجت الاسلام تدینی با اشاره به این مطلب که معضلاتی که امروز در جامعه رخ میدهد و متاسفانه جوانان ما گریبان گیر آن شده اند به دلیل عدم شناخت آشنایی با منکرات می باشد،اظهارداشت: آموزش فواید معروفات و خطرات منکرات توسط خانواده ها مهم ترین گام برای اجرای این مهم است.
وی در پایان یاد آور شد: اطلاع رسانی از بحث های تبلیغی دشمن یکی از ضروری ترین کارهای ستاد امر به معروف ونهی از منکر و متولیان امور فرهنگی است که بدآموزیهای عقیدتی،برکات معروف و خطرات منکر را به جامعه بشناسانند.

لینک خبر


همچنین ببینید

طرح تبیین اندیشه های مقام معظم رهبری در خصوص امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:به مناسبت گرامیداشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.