لاابالی‌گری و ولنگاری فرهنگی جامعه را تهدید می‌کند

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس

لاابالی‌گری و ولنگاری فرهنگی جامعه را تهدید می‌کند

آیت‌الله ایمانی گفت: متأسفانه ولنگاری فرهنگی بر جامعه حاکم شده، ازطریق شبکه‌های مختلف درحال ترویج است و عوامل مختلفی به دنبال گسترش آن هستند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در شیراز، آیت‌الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان فارس در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان فارس که در محل نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در استان فارس برگزار شد، گفت: حرم مطهر حضرت احمد بن موسی(علیه السلام) هنوز در قفل و حبس ‌خانه‌های آن‌چنانی و اعتیاد و مواد مخدر است، ان شاء الله خدا کمک کند در این ایام نوروز دعایی مستجاب شود و راه گشایشی برای حرم مطهر باز شود.

آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه امروز جامعه ما را لاابالی‌گری و ولنگاری فرهنگی تهدید می‌کند، ابراز کرد: متأسفانه ولنگاری فرهنگی بر جامعه حاکم شده و از طریق شبکه‌های مختلف در حال ترویج است و عوامل مختلفی هم دست اندر‌کار هستند تا این موضوع را گسترش دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس تأکید کرد: برای ولنگاری فرهنگی باید فکری کنیم و گامی برداریم بلکه ظاهر و باطن جامعه از این آلودگی‌ها پاک شود و نجات پیدا کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم دوری از گناه و آلودگی در مراکز اجتماعات نوروزی خاطرنشان کرد: هر کجا گناه پیدا شد بی برکتی و آلودگی به وجود می‌آید، افتخار ما در این نیست که مراکز گردشگری مانند تخت جمشید و ارگ کریم‌خان و … با مسائل خلاف شرع معرفی شود.

آیت‌الله ایمانی گفت: اگر بتوانیم ضوابط دینی را که ارزش‌های نظاممان هست شجاعانه و صادقانه حفظ کنیم، همه افرادی که از داخل و خارج برای دیدن می‌آیند تحت تأثیر قرار می‌گیرند و عنایات الهی هم گسترش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: برکات الهی همراه فرشتگان است و فرشتگان در مجالس گناه حضور پیدا نمی‌کنند، این جزء روایات دقیق و اصیل است که قابل انکار نیست.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف جامعه را رشد می دهد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف، حجت الاسلام نعیم اربابی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در یگان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.