تذکر لسانی براساس شخصیت داده شود

مدیرکل نظارت بر بازرسی امر به معروف و نهی از منکر کشور

امر به معروف و نهی از منکر تکریم است نه تخریب

حجت الاسلام و المسلمین توانایی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر تکریم است نه تخریب افزود: نزدیک به 70درصد نگرش مردم در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تغییر کرده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد،حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین توانایی مدیرکل نظارت بر بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: با جذب ۷ هزارو ۲۰۰نفر در شورای امر به معروف و نهی از منکر مجاهدت و تلاش همه اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این فریضه الهی بیشتر به مردم شناسانده شده است .

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر تکریم است نه تخریب افزود:نزدیک به ۷۰درصد نگرش مردم در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تغییر کرده است.

وی گفت:ای فریضه الهی به عنوان یک موضوع برای مردم روشن شده است و به این باور رسیده اند که امر به معروف و نهی ازمنکر با هدف انتقاد نه انتقام کارخود را انجام میدهد.

مدیرکل نظارت بر بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: باید ساختمانی جدید در اختیار ستاد شورای امر به معروف و نهی از منکر قرار بگیرد.

معاون دولت و مردم امر به معروف و نهی از منکر استان هم گفت: تلاش می شود تا پایان خردادماه سال آینده زمین ساختمان امر به معروف و نهی از منکر آماده تحویل باشد.

محمدی افزود: دستگاه های اجرایی و ادارت با شورای امربه معروف و نهی از منکر همکاری لازم را داشته اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز گفت: از سال ۹۴ که ستاد امر به معروف و نهی از منکر  در استان تشکیل شد تاکنون اطلاع رسانی و توجیه ستادها را در دستور کارخود قرار داده است.

حسینیان افزود: درمرکز استان به ۶۰اداره مصوبات شورای امر به معروف و نهی از منکر ابلاغ و برای ۴۰۰نفر نیز حکم صادر شده است.

وی با بیان اینکه شوراها در ادارات نیروهای مصلح, قوه قضایه, مردمی و ادارات اجرا شده است گفت: از ابتدای تاسیس شورای امر به معروف و نهی از منکر تاکنون هفت هزارو ۲۰۰نفر جذب شورای امر به معروف و نهی ازمنکر شده اند.

دبیر ستادامر به معروف و نهی از منکر استان گفت: نزدیک به دوهزار کارت شناسایی صادرشده است و چهارهزار نفر نیز دراین زمینه آموزش دیده اند.

افشارنیا معاون تحقیقات و آموزش امر به معروف و نهی ازمنکر استان نیز در این نشست ازخدمات ستادشورای امر به معروف و نهی از منکر در استان تشکر کرد و گفت: همه شوراهای امر به معروف در استات برگزار و کارتهای مهارت نیز برای آنها صادر شده است.

لینک خبر


همچنین ببینید

برگزاری کارگاه آموزش مهارت های امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، کارگاه آموزشی مهارت‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.