تذکر لسانی براساس شخصیت داده شود

مدیرکل نظارت بر بازرسی امر به معروف و نهی از منکر کشور

امر به معروف و نهی از منکر تکریم است نه تخریب

حجت الاسلام و المسلمین توانایی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر تکریم است نه تخریب افزود: نزدیک به 70درصد نگرش مردم در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تغییر کرده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد،حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین توانایی مدیرکل نظارت بر بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: با جذب ۷ هزارو ۲۰۰نفر در شورای امر به معروف و نهی از منکر مجاهدت و تلاش همه اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر این فریضه الهی بیشتر به مردم شناسانده شده است .

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر تکریم است نه تخریب افزود:نزدیک به ۷۰درصد نگرش مردم در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تغییر کرده است.

وی گفت:ای فریضه الهی به عنوان یک موضوع برای مردم روشن شده است و به این باور رسیده اند که امر به معروف و نهی ازمنکر با هدف انتقاد نه انتقام کارخود را انجام میدهد.

مدیرکل نظارت بر بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: باید ساختمانی جدید در اختیار ستاد شورای امر به معروف و نهی از منکر قرار بگیرد.

معاون دولت و مردم امر به معروف و نهی از منکر استان هم گفت: تلاش می شود تا پایان خردادماه سال آینده زمین ساختمان امر به معروف و نهی از منکر آماده تحویل باشد.

محمدی افزود: دستگاه های اجرایی و ادارت با شورای امربه معروف و نهی از منکر همکاری لازم را داشته اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز گفت: از سال ۹۴ که ستاد امر به معروف و نهی از منکر  در استان تشکیل شد تاکنون اطلاع رسانی و توجیه ستادها را در دستور کارخود قرار داده است.

حسینیان افزود: درمرکز استان به ۶۰اداره مصوبات شورای امر به معروف و نهی از منکر ابلاغ و برای ۴۰۰نفر نیز حکم صادر شده است.

وی با بیان اینکه شوراها در ادارات نیروهای مصلح, قوه قضایه, مردمی و ادارات اجرا شده است گفت: از ابتدای تاسیس شورای امر به معروف و نهی از منکر تاکنون هفت هزارو ۲۰۰نفر جذب شورای امر به معروف و نهی ازمنکر شده اند.

دبیر ستادامر به معروف و نهی از منکر استان گفت: نزدیک به دوهزار کارت شناسایی صادرشده است و چهارهزار نفر نیز دراین زمینه آموزش دیده اند.

افشارنیا معاون تحقیقات و آموزش امر به معروف و نهی ازمنکر استان نیز در این نشست ازخدمات ستادشورای امر به معروف و نهی از منکر در استان تشکر کرد و گفت: همه شوراهای امر به معروف در استات برگزار و کارتهای مهارت نیز برای آنها صادر شده است.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف بصیرت افزا، از راه کارهای مقابله با جنگ روانی دشمن است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.