راه بهبود معیشت مردم توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه خرم آباد:

راه بهبود معیشت مردم توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی است

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی راه بهبود معیشت مردم را توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: کلید اصلی حل مشکلات جامعه توجه به مسأله اقتصاد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در استان لرستان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به نام گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: امسال به عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام گذاری شده است.

وی با بیان اینکه امروز مهم‌ترین موضوع و مشکل جامعه مسأله اقتصاد است، افزود: تکرار اقتصاد مقاومتی به عنوان محور سال بیانگر این است که اقتصاد مقاومتی یک سیاست راهبردی است و باید تداوم پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان راه بهبود معیشت مردم را توجه به سیاستهای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: اقتصاد در اولویت است و کلید اصلی حل مشکلات جامعه توجه به مسأله اقتصاد است.

وی با بیان اینکه در زمینه اقتصاد مقاومتی گرچه اقدامات خوبی در سال گذشته صورت گرفته اما انتظار مردم و رهبر برآورده نشده است، اظهار داشت: در کشور ما مشکلات عدیده اقتصادی داریم و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی امری مهم در برطرف سازی این مشکلات است.

تولید و برطرف سازی بیکاری در جامعه بزرگ ترین عبادت است

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به تمرکز رهبر انقلاب بر مسأله تولید و اشتغال خاطرنشان کرد: امروز بالاترین عبادت همت بر تولید و رفع بیکاری در جامعه است.

وی با تأکید بر اینکه مسؤولان باید به تولید ملی و حل مسأله بیکاری روی بیاورند، گفت: برای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال در جامعه فعالیت در این امور به مدیران کارآمد و پر تحرک واگذار شود.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه برای جهش در تولید و ایجاد اشتغال باید امور به مسؤولان انقلابی واگذار شود، بیان داشت: بحث انقلابی و غیر انقلابی است و پست‌ها باید در اختیار افراد انقلابی باشد.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: اگر خواهان حل و فصل مشکلات جامعه هستیم باید تمامی دست اندرکاران نظام انقلابی باشند.

لینک خبر


همچنین ببینید

باید از روش‌های نوین برای گسترش امر به معروف در جامعه استفاده کرد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان سنندج، محمدابراهیم زارعی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.