اجرای طرح تذکر لسانی توسط آمران به معروف در مسجد مقدس جمکران

به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران

فعالیت ۳۲۰ آمر امر به‌ معروف خواهر در مسجد مقدس جمکران

این 320 نیرو در قالب 1200شیفت کاری در طول تعطیلات نوروزی با مسجد مقدس جمکران همکاری داشته و با دعوت مردم به عضو شدن در کانال تلگرامی “من دوست دارم یک آمر به‌ معروف و ناهی از منکر باشم” مردم را به انجام این فریضه دینی دعوت می‌کنند.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، یکی از وظایف این آمران پاسخ به سؤالات مسافران نوروزی در خصوص حجاب است که این نیروها ضمن پاسخگویی به زائران خواهر و راهنمایی آن‌ها، تراکت‌ها و بروشورهایی با محتوای اهمیت حجاب و عفاف به همراه شکلات‌های تبرکی مسجد مقدس جمکران بین زائران نوروزی این مکان مقدس توزیع می‌کنند.

همراهی این آمران از درب ورودی اصلی تا داخل مسجد مقدس جمکران بوده و باراهنمایی و دادن تذکرات لازم به مسافران به حفظ فضای معنوی مسجد کمک خواهند کرد.

خدمتگزاری این خواهران در چهار شیفت کاری برنامه‌ریزی‌شده است تا تعدادی از آن‌ها در مسجد مقدس جمکران به‌صورت شبانه‌روزی حضورداشته باشند.

این ۳۲۰ نیرو در قالب ۱۲۰۰شیفت کاری در طول تعطیلات نوروزی با مسجد مقدس جمکران همکاری داشته و با دعوت مردم به عضو شدن در کانال تلگرامی “من دوست دارم یک آمر به‌ معروف و ناهی از منکر باشم” مردم را به انجام این فریضه دینی دعوت می‌کنند.

* پنج نمایشگاه مصور ویژه ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران برپا شد

سرپرست مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران از برگزاری پنج نمایشگاه مصور ویژه ایام نوروز در شبستان کاظمین مسجد مقدس جمکران خبر داد و اظهار داشت: سبک زندگی اسلامی، طب اسلامی، اقتصاد مقاومتی، وهابیت و چهره‌های ماندگار مقاومت موضوع این نمایشگاه‌ها است.

مجید سلیمیان بابیان اینکه در نمایشگاه مصور سبک زندگی اسلامی موضوع همسرداری، تربیت فرزند و خانواده موردتوجه است افزود: این نمایشگاه‌ها هرروزه از ۹ صبح تا اذان ظهر و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ آماده بازدید علاقه‌مندان است.

وی همچنین از برگزاری سه کارگاه آموزش کوتاه‌مدت در موضوعات مختلف خبر داد و گفت: این کارگاه‌ها در موضوعات فضای مجازی، خانواده، تربیت فرزندان و همسرداری برگزار می‌شود.

سلیمیان ادامه داد: کارگاه آموزش کوتاه‌مدت فضای مجازی در شبستان امام هادی (علیه‌السلام)، خانواده در شبستان کربلا و کارگاه آموزش کوتاه تربیت فرزند و خانواده در شبستان بقیع برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه این کارگاه‌ها از ۲۸ اسفندماه آغاز و تا روز ۱۱ فروردین‌ماه ادامه دارد خاطرنشان کرد: کارگاه‌های آموزشی کوتاه‌مدت هرروزه در دو نوبت صبح و عصر آماده خدمات‌رسانی به مراجعان است.

به گفته وی، کارگاه‌های آموزشی کوتاه‌مدت به همراه مشاوره حضوری و ارائه بسته‌های فرهنگی است.

لینک خبر


همچنین ببینید

باید با عقل و هوش معروف ها را حاکم و منکرها مترود گردد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله نوری همدانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.