آموزش ضابطین امر به معروف و نهی از منکر در کهگیلویه

معاون تشکل‌های مردمی ستاد امر به معروف استان مازندران

تذکرات امر به معروف به مسافران مازندران لسانی بود

غلام‌رضا عبدی با اشاره به گردشگرپذیر بودن استان گفت: تذکرات امر به معروف به مسافران مازندران لسانی بود.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، غلام‌رضا عبدی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و ماهیت نظام چون دینی بوده قانون اساسی به عنوان وحدت ملی بر اساس سه عنصر قرآن، سنت و مکتب اهل بیت تشکیل شده است.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر در دین ما از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار بوده که قانون واحادیث بر اجرای این فریضه تاکید دارند و اگر این امر اجرا نشود ضمانتی برای دیگر احکام الهی وجود ندارد.

عبدی بیان داشت: مجلس شورای اسلامی اواخر سال ۹۳ قانون امر به معروف را در حاکمیت تعریف کرد و این سازمان وظیفه دارد بر اساس اهدافی که بر ساختار قوای سه گانه مانند قوه قضاییه، مقننه و مجریه تعریف شده نظارت داشته باشد.

وی گفت: در حال حاضر وجود نیروی انتظامی، دستگاه امنیتی و دستگاه‌های اطلاعاتی جوابگوی نیازمندی جامعه نیست و نظارت عمومی تنها منوط به دستگاه‌های نظارتی نیست بلکه وظیفه تمام آحاد جامعه است.

عبدی بیان کرد: در ایام نوروز آمرین به معروف و ناهیان از منکر از تفرجگاه‌هایی نظیر جنگل، دریا و ستاد تسهیلات نوروزی و همچنین محل اسکان شهرستان‌ها بازدید کرده و در صورت تخلف تذکر لسانی داده می‌شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

مردم باید بتوانند از تمامی مسئولین به طور کاملاً شفاف انتقاد کنند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین پژمانفر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.