تذکر لسانی براساس شخصیت داده شود

مدیرکل نظارت و بازرسی ستاد امر به معروف کشور

اقدامات شهرداری مشهد در راستای اجرای نهی از منکر و امر به معروف اثربخش است

حجت‌الاسلام توانایی خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد در حوزه تکریم خانواده شهدا و حوزه‌های دیگر در جهت احیا و اقامه امر به معروف و نهی از منکر گام‌های موثری برداشته است.

به گزارش تابناک رضوی به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمدحسین توانایی در جلسه شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان‌رضوی که در مشهد برگزار شد اظهار داشت: شهرداری مشهد در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در مقایسه با دیگر دستگاه‌های کشور پیشتاز است که این می‌تواند به عنوان الگو قرار بگیرد.

وی بیان کرد: باید زمینه ایجاد امر به معروف و نهی از منکر در بین مردم ایجاد شود چرا که اگر مردم نسبت به این دو موضوع متفاوت نباشند بسیاری از معضلات و مشکلات حل و حذف می‌شود.

مدیرکل نظارت و بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: همان‌طور که برای انجام نماز حساس هستیم برای این دو فریضه نیز باید حساسیت نشان بدهیم و شهدای امر به معروف و نهی از منکر جمله برگزیدگان جامعه اسلامی هستند و این عزیزان الگوهای رفتاری برای جامعه هستند.

توانایی خاطرنشان کرد: شهرداری مشهد در حوزه تکریم خانواده شهدا و حوزه‌های دیگر در جهت احیا و اقامه امر به معروف و نهی از منکر گام‌های موثری برداشته است.

وی بیان کرد: به هر کجا که سفر می‌کنم از شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد با توجه به اقدامات اثربخشی که انجام داده به عنوان یک الگو یاد کرده و از آن به عنوان الگوی برتر یاد می‌کنم.

در پایان این جلسه از دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد تقدیر کرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف بصیرت افزا، از راه کارهای مقابله با جنگ روانی دشمن است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.