رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی

مسابقه طراحی پوستر با عنوان “ما همه مسئولیم” در دانشگاه محقق اردبیلی

حجت الاسلام مدبر گفت: مسابقه طراحی پوستر با عنوان "ما همه مسئولیم" با هدف ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، با همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با موضوع ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، مسابقه بزرگ طراحی پوستر بین دانشگاهیان و دانشجویان برگزار خواهد شد.

این مسابقه که با عنوان ما همه مسئولیم، برگزار می‌شود با هدف یادآوری فرضیه مهم امر به معروف و نهی از منکر و استفاده از خلاقیت هنرمندان و علاقه‌مندان به فعالیت‌های هنری و فرهنگی برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه می‌توانند ایده‌های خود با پوسترهای امر به معروف و نهی از منکر، به روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در جنب مسجد دانشگاه محقق اردبیلی «خانه فرهنگ» تحویل دهند.

حداقل تعداد آثار برای شرکت در این مسابقه، ۷ اثر اعلام شده و علاقه‌مندان تا اول خردادماه فرصت خواهند داشت تا آثار خود را ارائه نمایند.

در این مسابقه، از نفرات منتخب با اهدای جوایزی تجلیل خواهد شد و آثار منتخب دریافتی نیز در قالب نمایشگاهی در بازدید عموم مردم قرار خواهد گرفت.

لینک خبر


همچنین ببینید

مسابقه «امر به معروف و نهی از منکر» در چرام برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، سعید خردمند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.