ملاحضات دنیای امروز در خصوص امر به معروف و نهی از منکر

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم

امر به تبعیت از قانون، امر به معروف است

حجت الاسلام و المسلمین معرفت، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(دام ظله العالی)، تبعیت از قانون را از مهمترین معروف‌‌ها در زمان انتخابات و امر به قانون مداری را امر به معروف دانست.

 

به گزارش پایگاهاطلاع رسانی فرهنگسرای معروف حجت الاسلام و المسلمین حسین معرفت، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم در جلسه سرگروه‌‌‌‌های طلایه‌‌دار امر به معروف و نهی از منکر استان قم، نسبت به منکرات شایع در زمان انتخابات هشدار داد.

وی با اشاره به این مهم که تمام دلسوزان انقلاب و نظام اسلامی برخلاف خواست دشمنان، در صدد برپایی انتخاباتی پرشور و حماسی هستند، یادآور شدند که تخریب نامزدهای انتخاباتی، منکر بزرگی است که نهی از آن وظیفه‌‌ای همگانی است و وی گفتگوی سالم به دور از تهمت و تخریب را لازمه انتخابات در نظام اسلامی دانست.

این مقام مسؤول تأکید کرد: باید مواظب بود که انتخابات پیش رو مجالی برای گسترش منکرات در جامعه نشود و یکی از وظایف مهم طلایه داران در این ایام، معرفی منکرات و معروفهای انتخاباتی است.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(دام ظله)، تبعیت از قانون را از مهمترین معروف‌‌ها در زمان انتخابات و امر به قانون مداری را امر به معروف دانست.

دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان قم در این جلسه از نزدیک در جریان فعالیت طلایه‌‌داران امر به معروف و نهی از منکر مناطق قم قرار گرفت و حمایت ستاد را از این گروه‌‌ها اعلام نمود.


همچنین ببینید

شهید نواب صفوی ترجمه واضح امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج، سال‌هایی است که یک حرکت خزنده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.