نتیجه امر به معروف در دانشگاه‌ها کاهش معضلات اجتماعی است/ انتقاد از عدم شکل گیری ستاد امر به معروف

مدرس حوزه علمیه خواهران

امر به معروف از مصادیق جهاد فرهنگی است

جلسه هم اندیشی شورای امر به معروف و نهی از منکر با حضور فرماندهان پایگاهها و شورای حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب(سلام الله علیها) شهرستان فارسان برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ در این جلسه خانم همتی، مدرس حوزه علمیه خواهران و از جمله مربیان برتر سپاه به عنوان سخنران جلسه اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر، می تواند از مصادیق جهاد فرهنگی باشد، چرا که با امر به معروف و نهی از منکر از ترویج عقاید باطل جلوگیری می شود و عقاید صحیح و مطابق با دین را تفهیم می گردد.

وی، افزود: همچنین امر به معروف و نهی از منکر می تواند یکی از مهمترین عواملی باشد که می تواند ما را به سبک زندگی اسلامی که مدنظر مقام معظم رهبری است برساند.

خانم همتی در این خصوص گفت: جهاد به معنای کار و تلاش و نثار جان و مال و توان در راه اعتلای اسلام است. دو شرط اساسی جهاد فرهنگی، ایمان و اخلاص می باشد؛ زیرا که با وجود این دو شرط از مدد و نصرت الهی برخوردار می شویم و حقایقی را از روی بصیرت تشخیص داده و در راه آن فداکاری می کنیم.

مدرس حوزه علمیه خواهران بیان داشت: هدف از جهاد فرهنگی آن است که مومنان را از تهاجم فکری و فرهنگی دشمن حفظ کرد و با پاسخ گویی به شبهات و بصیرت افزایی اجازه ندهند رفتارهای نابهنجار به شکل فرهنگ بر جامعه مسلط شود.

در این جلسه پیرامون برنامه های شورای امربه معروف و نهی ازمنکر حوزه مقاومت بسیج خواهران فارسان در سال جاری هم اندیشی و برنامه ریزی شد.

لینک خبر


همچنین ببینید

کار رسانه ای، شاخه ای از امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مکارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.