توانمندسازی آمران به معروف؛ اولویت‌ عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان شمالی

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی مطرح کرد؛

توانمندسازی آمران به معروف؛ اولویت‌ عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان شمالی

حجت الاسلام و المسلمین ارجمندی گفت: جذب و توانمندسازی آمران به معروف و ناهیان از منکر از مهم‌ترین اولویت‌ها و رویکردهای این واحد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خراسان شمالی، حجت‌الاسلام علیرضا اسدی ارجمندی، رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی، امروز در دیدار مسؤولان و کارکنان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی این واحد در سال گذشته، افزود: زمینه‌سازی برای اجرای امر به معروف و نهی منکر در جامعه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان در سال گذشته بود.

وی افزود: در این راستا پارسال درمجموع شش هزار و ۲۳۰ مورد امر به معروف درون‌سازمانی و ۷۰ هزار و ۱۵۱ مورد امر به معروف برون‌سازمانی انجام شد.

حجت‌الاسلام اسدی ارجمندی ادامه داد: جذب آمران به معروف و ناهیان از منکر، تشکیل گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در سازمان و برگزاری ۷۴ نشست برای آمران به معروف و ناهیان از منکر استان برخی از اقدامات صورت‌گرفته در این زمینه هستند.

وی توانمندسازی آمران به معروف و ناهیان از منکر، برگزاری آزمون و ارائه کارنامه و فضاسازی در سطح شهر برای اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر را از دیگر فعالیت‌های انجام‌شده در این راستا ذکر کرد.

 

لینک خبر


همچنین ببینید

برگزاری کارگاه یاوران امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود + تصاویر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، کارگاه آموزشی یاوران امر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.