شوراهای امر به معروف و نهی از منکر برای اصلاح نظام اداری فعال باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان

تشویق مردم به شرکت در انتخابات مصداق امر به معروف است

علی رئوفی گفت: ترغیب و تشویق مردم برای حضور حداکثری درانتخابات مصداق مهم امر به معروف است که باعث اعتلای نظام اسلامی در عرصه جهانی و مشروعیت و اقتدار آن می شود.

 

به گزارش ایرنا، علی رئوفی در نخستین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر استانداری هرمزگان افزود: بطور حتم کسانی که انتخابات را تحریم می کنند و یا مردم را نسبت به شرکت در انتخابات ناامید و سرخورده می کنند در واقع مرتکب منکر می شوند.

وی ادامه داد: جلوگیری از تخریب شخصیت ها ، سیاه نمایی و بد اخلاقی در زمان رقابت های انتخاباتی ، ناامید کردن مردم نسبت به خدمات نظام و دولت ها از مصدایق منکر در جامعه است که باید از آن پیشگیری شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد:نگاه همه دوست و دشمن به انتخابات پیش روی کشور در ۲۹ اردیبهشت ماه است و حضور حداکثری مردم در این انتخابات عاملی بسیاری قوی در رشد چشمگیر اقتدار کشور در مقابل زیاده خواهی های دشمنان خواهد بود.

رئوفی ، با اشاره به اهمیت پیاده سازی فرهنگ فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر، یاد آور شد: تشویق لسانی امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی در جامعه اسلامی است.

وی ،دعوت از شخصیت های علمی و اخلاقی برای تبیین فریضه امر به معروف و نهی از منکر درمناسبت های مختلف مذهبی برای سخنرانی در جمع کارکنان، استفاده از ظرفیت اتوماسیون سیستم شبکه اداری برای تبلیغ فریضه امر به معروف ونهی از منکر، تشویق فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر،انجام کارهای پژوهشی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و استفاده بهینه از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از برنامه های شورای امر به معروف و نهی ازمنکر استانداری در سال جاری عنوان کرد.


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر از گسترش آسیب ها جلوگیری می کند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی شامگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.