امربه معروف ونهی از منکر باید مبتنی بر شرع وقانون باشد

نماینده ولی فقیه در استان کرمان

امر به معروف و نهی از منکر باید مبتنی بر شرع و قانون باشد

آیت الله جعفری در دیدار اعضای شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان گفت باید بدانیم که چگونه امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا موثر واقع شود زیرا با ادبیات خشن و نامناسب نتیجه ی مطلوب حاصل نمی شود .

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آیت الله جعفری در دیدار اعضای شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان گفت باید بدانیم که چگونه امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا موثر واقع شود زیرا با ادبیات خشن و نامناسب نتیجه ی مطلوب حاصل نمی شود .

وی با اشاره به انتخابات پیش رو نیز گفت مردم باید با حضور خود پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح عالم بصیر و کار آمدحماسه ای دیگر بیافرینند.

رزم حسینی استاندار کرمان هم آموزش به جامعه را در خانه و خانواده و مدرسه و دانشگاه بهترین راه برای عملی شدن امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت مردم با علاقه نه به اجبار به سوی معروف‌ها تشویق میشوند.

سلطانزاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم درباره برنامه های این ستاد گفت ۱۰۳ برنامه با راه اندازی ۳۰ اتاق فکر برای اجرای اولویت‌های امر به معروف و برنامه های ستاد برنامه ریزی شده که ابلاغ و اجرایی می‌شود.

در ادامه اعضای شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر پیشنهادات خود را برای کرمانی که در صداقت و راستگویی پیشرو باشد و در اجرای معروف و نهی از منکر تلاش کند پیشنهادات خود را مطرح کردند.

لینک خبر


همچنین ببینید

مشکلات جامعه از فراموشی امر به معروف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، مهدی حسن پور روز سه شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.