امر به معروف و نهی از منکر باید مبتنی بر شرع و قانون باشد

 

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آیت الله جعفری در دیدار اعضای شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان گفت باید بدانیم که چگونه امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا موثر واقع شود زیرا با ادبیات خشن و نامناسب نتیجه ی مطلوب حاصل نمی شود .

وی با اشاره به انتخابات پیش رو نیز گفت مردم باید با حضور خود پای صندوق‌های رای و انتخاب افراد اصلح عالم بصیر و کار آمدحماسه ای دیگر بیافرینند.

رزم حسینی استاندار کرمان هم آموزش به جامعه را در خانه و خانواده و مدرسه و دانشگاه بهترین راه برای عملی شدن امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت مردم با علاقه نه به اجبار به سوی معروف‌ها تشویق میشوند.

سلطانزاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم درباره برنامه های این ستاد گفت ۱۰۳ برنامه با راه اندازی ۳۰ اتاق فکر برای اجرای اولویت‌های امر به معروف و برنامه های ستاد برنامه ریزی شده که ابلاغ و اجرایی می‌شود.

در ادامه اعضای شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر پیشنهادات خود را برای کرمانی که در صداقت و راستگویی پیشرو باشد و در اجرای معروف و نهی از منکر تلاش کند پیشنهادات خود را مطرح کردند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.