نشست طلایه داران امر به معروف شهرستان شبستر برگزارشد+تصاویر

امام جمعه شبستر

امر به معروف و نهی از منکر یکی از مصداق حرکت‌های جهادی است

حجت الاسلام محمدزاده در این نشست با تاکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: بهترین امت ها کسانی هستند که امر به معروف و نهی از منکر را عملی می کنند و این یکی از مصداق های حرکت جهادی است.

به گزارش شبسترنیوز،نشست صمیمی طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شبستر به همت ستاد امر به معروف و نهی منکر شهرستان شبستر در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سیفعلی محمدزاده در این نشست با تاکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: بهترین امت ها کسانی هستند که امر به معروف و نهی از منکر را عملی می کنند و این یکی از مصداق های حرکت جهادی است.

وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر واجبی است که همه بقیه واجبات به این دو وابسته هستند و سعادت جامعه بشری در مسیر امر به معروف و نهی از منکر است.

امام جمعه شبستر افزود: تمام اقشار جامعه باید دقت و توجه کنند که امر به معروف و نهی از منکر از دستورات شاخص الهی است که باید در جامعه نهادینه شود.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان کرد: انتخابات از موارد امتحانات الهی است و باید تلاش کرد با بصیرت اعتقادی و سیاسی امانت ریاست جمهوری را به فردی شایسته بدهیم.

امام جمعه شبستر با اشاره به آثار گناه در جامعه خاطرنشان کرد: گناه موجب می شود که خیر و برکت از جامعه زدوده شود و باید با نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر شاهد جامعه ای سالم باشیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

بی رویه مصرف کردن آب و برق، مصداق عمل منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.