نشست طلایه داران امر به معروف شهرستان شبستر برگزارشد+تصاویر

امام جمعه شبستر

امر به معروف و نهی از منکر یکی از مصداق حرکت‌های جهادی است

حجت الاسلام محمدزاده در این نشست با تاکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: بهترین امت ها کسانی هستند که امر به معروف و نهی از منکر را عملی می کنند و این یکی از مصداق های حرکت جهادی است.

به گزارش شبسترنیوز،نشست صمیمی طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شبستر به همت ستاد امر به معروف و نهی منکر شهرستان شبستر در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سیفعلی محمدزاده در این نشست با تاکید بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر گفت: بهترین امت ها کسانی هستند که امر به معروف و نهی از منکر را عملی می کنند و این یکی از مصداق های حرکت جهادی است.

وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر واجبی است که همه بقیه واجبات به این دو وابسته هستند و سعادت جامعه بشری در مسیر امر به معروف و نهی از منکر است.

امام جمعه شبستر افزود: تمام اقشار جامعه باید دقت و توجه کنند که امر به معروف و نهی از منکر از دستورات شاخص الهی است که باید در جامعه نهادینه شود.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو عنوان کرد: انتخابات از موارد امتحانات الهی است و باید تلاش کرد با بصیرت اعتقادی و سیاسی امانت ریاست جمهوری را به فردی شایسته بدهیم.

امام جمعه شبستر با اشاره به آثار گناه در جامعه خاطرنشان کرد: گناه موجب می شود که خیر و برکت از جامعه زدوده شود و باید با نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر شاهد جامعه ای سالم باشیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

در جامعه دینی کسی نمی تواند نسبت به روند امور بی تفاوت باشد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایسنا، سعید جلیلی در چهارمین دوره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.