رعایت شئونات اسلامی در استان یزد مطلوب است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر یزد

ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ضروری است

حجت الاسلام و المسلمین فخرالدینی گفت: ترویج دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بین اقشار مختلف جامعه بسیار ضروری بوده و نهادینه کردن فرهنگ ساده زیستی و مبارزه با اسراف و تبذیر از نمونه های امر به معروف در جامعه است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگسرای معروف؛ به نقل از خبرنگار قدس آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین محمدفخرالدینی در نشست ستاد امر به معروف استان اظهارداشت: ترویج دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بین اقشار مختلف جامعه بسیار ضروری بوده و نهادینه کردن فرهنگ ساده زیستی و مبارزه با اسراف و تبذیر از نمونه های امر به معروف در جامعه است.

وی افزود: ستاد امربه معروف و نهی از منکر در استان یزد وظایفی نظیر تدوین برنامه‌های فرهنگی برای ترویج فرهنگ ارزش‌های اسلامی را در دستور کار خود قرار داده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تصریح کرد: اصناف در ترویج ارزش‌های اسلامی بین اقشار مختلف جامعه نقش پررنگ تری دارند.

محمدفخرالدینی خاطرنشان ساخت: این ستاد فعالیت‌هایی نظیر فعال‌سازی گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه‌ها و اصناف تابعه، بهره‌گیری از ظرفیت تبلیغی اتحادیه‌ها و اصناف جهت فضاسازی با نصب بنر و تراکت در بازار و مجتمع‌های تجاری، هماهنگی با ناجا به منظور جلوگیری از هنجارشکنان و متظاهرین به روزه خواری در ملاء عام، هماهنگی با ائمه مساجد بازار جهت پرداختن به موضوعات امر به معروف و نهی از منکر، ترویج فرهنگ ساده زیستی و مبارزه با اسراف و تبذیر به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی، تشویق اتحادیه‌ها و واحدهای صنفی به دادن افطاری ساده و هماهنگی و برنامه‌ریزی با اتحادیه نانوایان جهت رعایت شئونات اسلامی، را در دستور کار خود قرار داده است.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر از گسترش آسیب ها جلوگیری می کند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی شامگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.