منتظران واقعی یاور محرومان و مستضعفان هستند

رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیان قزوین

منتظران واقعی در جامعه امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند

حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی گفت منتظر واقعی عاشق سرگشته‌ای است که همان چیزی را دوست دارد که معشوقش می‌خواهد و آنچه را که او نمی‌خواهد، دوست ندارد و در جامعه امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند و همیشه یاور محرومین و مستضعفان هستند.

 

به گزارش خبرگزاری رسا در قزوین، حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیان قزوین امروز در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران ایمانیه شهرستان تاکستان ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، با اشاره به خصوصیات منتظران واقعی در جامعه گفت: در حقیقت منتظر واقعی عاشق سرگشته‌ای است که همان چیزی را دوست دارد که معشوقش می‌خواهد و آنچه را که او نمی‌خواهد، دوست ندارد.

رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیان قزوین در ادامه افزود: منتظران واقعی کسانی هستند که در جامعه امر به معروف ونهی از منکر می‌کنند و همیشه یاور محرومین و مستضعفان هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: آن چیزی که امروز در بحث غیبت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) مطرح بوده، این است که بتوانیم زمینه ساز ظهور باشیم و برای تعجیل فرج آن امام بزرگوار بسیار دعا کنیم.

حجت الاسلام مصطفایی در ادامه اضافه کرد: صدقه دادن برای سلامتی امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) هم برای شیعه بسیار مطلوب بوده و به مانند کسی هستیم که برای سلامتی خود و خانواده هر روز صدقه می‌دهیم که این نشان دهنده دوست داشتن امام غائب است.

وی در پایان خطاب به طلاب گفت: شما که سربازان امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) هستید، باید به خوبی ابعاد غیبت حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و مسئله انتظار را برای آحاد جامعه و جوانان تبیین کنید.

لینک خبر


همچنین ببینید

با اجرای اقدامات موثر در زمینه معروفات، شاهد رشد و بالندگی خواهیم بود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از زاهدان، حجت الاسلام علی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.